Ups, ser ud til at denne ejendom ikke længere er tilgængelig Bliv ikke panik, vi har fået dig dækket med et godt tilbud om lignende indkvartering i Makarska og Split og dens omgivelser!

Villa Tony -
Makarska - Split og dens omgivelser


Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Fuldstændig og moderne udstyret villa med pool nær centrum af Makarska, 7-8 minutter fra byens centrum. Anlægget har en lejlighed med to soveværelser til 4+ 3 personer, en lejlighed med to soveværelser til 4 personer, en lejlighed til 2 +1 personer og 3 soveværelser med fælles køkken. Hvert soveværelse har eget badeværelse, tv, køleskab og balkon. Gæsterne har en swimmingpool på 4 x 6 meter, et lysthus med et sommerkøkken, legepladser, sikrede parkeringspladser og en rummelig gård med have. I umiddelbar nærhed af bygningen (1 km) ligger den berømte FKK -strand Nugal, som kun kan nås til fods. I nærheden af huset er der alle store supermarkeder (Lidl, Kaufland, Konzum) samt en tankstation og hospital. Villaen er velegnet til større grupper af mennesker, såvel som til par og familier med børn.

Læs mere
Overnatning: 20 personer
Område 600 m2
Have 2400 m2
Mere information
Betaling og betingelser

Indkvartering betales straks ved ankomsten kontant. Ankomsttid er fra 14:00 til 00:00, og afgang fra 09:00 til 10:00. For at bekræfte reservationen er det nødvendigt at betale et depositum inden for 5 dage, resten betales på ankomstdagen til lejligheden. Depositum er 150 € pr. Lejlighed og refunderes på afrejsedagen, hvis alt er i orden. Prisen inkluderer alt undtagen rengøringsgebyret, som er 20 € pr. Lejlighed for det samlede ophold.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 500 m
  • Strand 500 m
  • Bycentrum 700 m
  • Dagligvarer 100 m
  • Restaurant 700 m
  • Læge 400 m
  • Apotek 400 m
  • Bank 600 m
  • Posthus 800 m
  • Tankstation 200 m
  • Busstation 1 km
  • Jernbanestation 60 km
  • Lufthavn 75 km
  • Sportsaktiviteter 300 m
  • Diskotek 500 m
  • Kasino 100 m
  • Nationalpark 5 km
Strandtype/Kysttype
Småstenstrand
Betonstrand
Klippestrand
Anita Grubisic Annoncering idet 2014
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Italiensk
Mere om ejeren
Interessepunkter i nærheden Villa Tony
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Sommerhus Serventic Brač Sumartin, Kroatiske øer
Ferielejligheder Morić Biograd na Moru, Zadar og dens omgivelser
Ferielejligheder Dreamy loft with sea view Hvar Jelsa, Kroatiske øer
Ferielejligheder Niko Pag Povljana, Kroatiske øer