Ups, ser ud til at denne ejendom ikke længere er tilgængelig Bliv ikke panik, vi har fået dig dækket med et godt tilbud om lignende indkvartering i Drvenik Mali og Kroatiske øer!

Villa Durda -
Drvenik Mali - Kroatiske øer

Gæstevurdering Baseret på
1 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Villa Durden er 15 Nm fra Split og fra lufthavnen er 11 Nm. Villa har 90 m2 boligareal og en stor have (1000 m2) med et smagfuldt designet interiør. Stueetagen (størrelse: 32 m2) består af en stue, et værelse til at sove og komfortabelt badeværelse. Soveværelset har en seng 180x200 cm, ormarićime natten med lamper og vækkeur, rummelig garderobe. Room D1 (24 m2) har en 180x200 med natborde, en seng 160x200 cm og et badeværelse. Rummet har aircondition, LCD-tv, dvd-afspiller, hi-fi, elkedel og Wi-Fi Internet. Badeværelset har et brusebad, håndvask, toilet, badeværelse kabinet og hårtørrer. Kapacitet: mindst 2 og højst 2 2 personer. Room D2 (24 m2) har kreve180x200 cm med sengeborde, en sofa bærende dimensioner 120x200 cm) og et badeværelse. Der er ventilator, fjernsyn, radio, wi-fi. Kapacitet på mindst 2 og højst 2 1 person. Vores familie er til din rådighed for alt, hvad du kan være interesseret i løbet af dit ophold på denne lille ø-paradis.

Læs mere
Overnatning: 8 personer
Område 90 m2
Have 1200 m2
Mere information
Betaling og betingelser

Registrering (Check) fra 13:00 pm, check-out (tjek), indtil 10:00 For leje over 14 dagen rabat efter aftale. Overnatning betales straks ved ankomsten på den første dag af din ferie. Moms er ikke opladet, en fysisk person, der ikke er i momssystemet i overensstemmelse med art. 90 i lov om moms og lokal skat betalt i mængden engangsbeløb. Prisen er gældende fra 01. 04. 2015. Betaling info: Modtager af betalingen: Jozo Civadelić (Dubrovnik) | Bank: IMEX BANKA dd, SPLIT IBAN: HR3024920083122000367 Ved at leje vores lejligheder er automatisk accepterer betingelserne for brug og respektere husordenen er lagt ud på vores lejligheder. Vores familie er til din rådighed for alt, hvad du kan være interesseret i løbet af dit ophold på denne lille ø-paradis.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 200 m
  • Strand 200 m
  • Bycentrum 200 m
  • Dagligvarer 200 m
  • Restaurant 400 m
  • Lufthavn 8 km
  • Lystbådehavn 200 m
  • Nationalpark 40 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Klippestrand
Ekstra tilbud

Køkken Køkkenet har et komfur med ovn, opvaskemaskine, vandvarmer, køleskab, kaffemaskine espresso og varme drikke, et sæt af retter, stole og spisebord. Vaskeri Inden for stueetagen er der et rum med vaskemaskine, der bruges som et opbevaringsrum og har sin egen separate indgang. Gæsterne kan benytte: pejs, sten køkken, balkon / terrasse, have, opvaskemaskine, bestik og tallerkener, satellit-tv, internetadgang, aircondition, varme, sengelinned, håndklæder, vaskemaskine, barneseng, hvis det er nødvendigt, grill, udendørs bruser, dæk, gynge. Især enige: forberedelse lokale specialiteter, olivenolie, vin, fiskeri og båd ride. Vi anbefaler et fremragende pizza sted - 5 minutters gang!

Jozo Civadelić Annoncering idet 2015
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Interessepunkter i nærheden Villa Durda
Gæstevurderinger
Fantastisk! 5/5
P
Fantastisk! 5/5
Pawel Drvenik Mali,
Opholdt sig ind Villa Durda , August 2015 | Beatiful del af himlen

Villa Durda er sådan et dejligt sted! Så mange beatiful ting at se, høre og føle. Ideel til 2 familier eller singler. De, der kan lide fred og ingen urbane lyde vil kunne lide det. Vi har været der, ejere er så rart. De forlod os nogle drikkevarer og indenlandske mad som et tegn på deres gæstfrihed. Så ingen tvivl, anbefales kraftigt!

Anmeldelsen er oversat fra engelsk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnTurister uden bilRomantikerePersoner med kæledyrSightseeing
Seneste annoncer
Mobilhome Palm Oasis Pakoštane, Zadar og dens omgivelser
Mobilhome Lavender Grove Pakoštane, Zadar og dens omgivelser
Mobilhome Bamboo Retreat Pakoštane, Zadar og dens omgivelser
Ferielejlighed Sofia Dugi Otok Žman, Kroatiske øer