Ups, ser ud til at denne ejendom ikke længere er tilgængelig Bliv ikke panik, vi har fået dig dækket med et godt tilbud om lignende indkvartering i Zagreb og Zagreb og det centrale Kroatien!

Ferielejlighed Barty -
Zagreb - Zagreb og det centrale Kroatien

priser fra € 35 per nat

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Moderne indrettet 4-stjernet lejlighed, kapacitet op til 6 personer, tæt på Arena Shopping Center og Sports Hall. Gæsterne har gratis parkering (mulighed for at bruge deres egen garage eller parkeringsplads i butikscentret) Den består af: 1) lobby, 2) Stue med hjørnefoldende armlæn, 3) spiseplads, 4) køkkener, 5) soveværelser med dobbeltseng (dimensioner 160x200cm) 6) badeværelser, 7) balkon. Lejligheden har gratis trådløs internetadgang, aircondition, centralvarme, smart-tv med internet og 90 kanaler til rådighed, en tallerken og en madlavning og bageovn, et stort køleskab med fryser, vandkoger til brødrister, fuld madlavning og servering, , hårtørrer, strygejern og strygebræt, pengeskab, ... Der er mulighed for kapacitetsudvidelse (4) for 2 ekstra personer med ekstraseng Lejligheden ligger tæt på en købmand, kaffebar, bagerier, pizzeriaer, frisører, posthuse, kirker, pengeautomater og i sidste ende et indkøbscenter

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 35 per nat
ID: 60307 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (50 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 35 per nat
Priser fra
€ 35 / nat
Mere information
Betaling og betingelser

Betaling ved download af nøgler. Lejeprisen afhænger af antallet af personer, antallet af opholdsdage. For en en måned leje lejlighed rabatten er 25%. For børn op til 5 år gratis indkvartering. Der er også mulighed for daglig hviletid på op til 17 timer til en speciel pris. Indgang i lejligheden på 17 timer / Afrejse op til 12 timer, eller efter aftale. Velkommen og et behageligt ophold i vores lejlighed!

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Bycentrum 5 km
  • Dagligvarer 50 m
  • Restaurant 100 m
  • Læge 900 m
  • Apotek 100 m
  • Bank 300 m
  • Posthus 300 m
  • Tankstation 1 km
  • Busstation 8 km
  • Jernbanestation 9 km
  • Lufthavn 12 km
Ekstra tilbud

Busstoppestedet ligger 50 m fra lejligheden, og nærmeste sporvognsstoppested ligger 500 m væk. Lejligheden ligger 1, 7 km fra Jarun-søen og 4 km fra Mimara-museet og det kroatiske nationalteater i Zagreb. Zagreb Lufthavn ligger 12 km fra boligenheden.

Zdenka Bartošak Annoncering idet 2018
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Russisk
Mere om ejeren
Interessepunkter i nærheden Ferielejlighed Barty
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Mobilhome InnMare 3 Biograd na Moru, Zadar og dens omgivelser
Mobilhome InnMare 2 Биоград на Мору, Zadar og dens omgivelser
Ferielejlighed Majviva Biograd na Moru, Zadar og dens omgivelser
Ferielejlighed Blue Horizon by Anica Zadar, Zadar og dens omgivelser