Ups, ser ud til at denne ejendom ikke længere er tilgængelig Bliv ikke panik, vi har fået dig dækket med et godt tilbud om lignende indkvartering i Split og Split og dens omgivelser!

Ferielejlighed Green Garden -
Split - Split og dens omgivelser

priser fra € 85 per nat

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Denne to-etagers hus er beliggende i et roligt miljø nær Split historiske centrum i Žrnovnica (postnummer 21251). Huset består af 3 soveværelser og 2, 5 badeværelser. På første sal er der 2 soveværelser, 1, 5 badeværelser, køkken med spisestue og stue og i 2. sal er der 1 værelse med balkon og 1 badeværelse. Hvis du vil forbinde med naturen, er der mange seværdigheder i nærheden. Omkring huset er der meget grønt, blomster og planter, og vores miljøvenlige have med friske frugter og grøntsager vil du kunne nyde. Her kan du slappe af, bryde væk fra byens støj, og kun 15 minutters kørsel til byen. Det var et familiehus, før det blev pyntet som et sommerhus, så det var dekoreret med kærlighed. Huset er rummeligt og fuld af indhold. Du finder alt du har brug for og mere end det, og du vil føle dig hjemme. Der er også en stor balkon med spisebord. Hele huset er bare din, og der er ingen andre gæster at være sammen med dig. Ejeren af ​​huset ligger i stueetagen med separat indgang.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 85 per nat
ID: 60663 A6 Ferielejlighed til seks personer (110 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 85 per nat
Priser fra
€ 85 / nat
Mere information
Betaling og betingelser

50% betales ved booking 50% betaling ved ankomsten til lejligheden ankomsttid kl. 16.00 Afgangstid kl. 10.00 Depositum på 150 € SE BETALER FOR HVER DOLLAR I LEJLIGHEDET. SKRIFTLIG BETALINGSKONTO HR6724070003105788109

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 3 km
  • Strand 4 km
  • Bycentrum 700 m
  • Dagligvarer 700 m
  • Restaurant 600 m
  • Læge 700 m
  • Apotek 700 m
  • Bank 5 km
  • Posthus 700 m
  • Tankstation 7 km
  • Busstation 12 km
  • Jernbanestation 12 km
  • Lufthavn 25 km
  • Lystbådehavn 3 km
  • Sportsaktiviteter 3 km
  • Diskotek 3 km
  • Kasino 3 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Betonstrand
Klippestrand
Ekstra tilbud

Ejer Magda og hendes mand Enko vil tage sig af haven og forberede et måltid på pejsen / grillen, hvis du vil smage nogle hjemmelavede velsmagende måltider som fisken i kagerne, der lever i vores ord. En velkomstdrink er inkluderet i prisen. De, der ønsker en aktiv ferie, er floden Žrnovnica, som har en smuk vandresti til havet og stranden, Mosor-bjerget med stjernen af stjernerne til aften at se stjernerne, og for dem der kan lide at vandre, har vi bjergstier, der fører til toppen, vi har også ridning på heste. Desperate eventyr kan gå til skydespillet i Game of Thrones serien. Du har 2 cykler til rådighed for din tur. Vi kan også hjælpe dig med at arrangere udflugter og rafting på Cetina. Shoping fans er tæt på byens centrum og Mall of Split

Magda Buljubašić Annoncering idet 2018
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Mere om ejeren
Interessepunkter i nærheden Ferielejlighed Green Garden
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Mobilhome Palm Oasis Pakoštane, Zadar og dens omgivelser
Mobilhome Lavender Grove Pakoštane, Zadar og dens omgivelser
Mobilhome Bamboo Retreat Pakoštane, Zadar og dens omgivelser
Ferielejlighed Sofia Dugi Otok Žman, Kroatiske øer