Ups, ser ud til at denne ejendom ikke længere er tilgængelig Bliv ikke panik, vi har fået dig dækket med et godt tilbud om lignende indkvartering i Seget Vranjica og Split og dens omgivelser!

Ferielejligheder Villa Marija -
Seget Vranjica - Split og dens omgivelser

priser fra € 85 per nat

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Beliggenhed: på stranden ved havet, omkring 5 km væk fra Trogir, er forbundet til det gamle fiskerleje Seget, 8 km fra lufthavnen. Udstyr: hver suite er aircondition, har en parkeringsplads, en privat strand ved havet, en opvarmet udendørs swimmingpool (10 x6 m) med reverse svømning og en jacuzzi, massage og undervands lys, rummelige terrasser mod syd på 11 m2, en af ​​de smukkeste visninger poolen og havet i maskinen hele Adriaterhavet, grill, Internet, kaffe; vaskemaskine, mulighed for ankomsten af ​​gæster dig til lufthavnen, leje en bil. Vi har en strand omkring poolen og stranden ved havet med liggestole foran boligen. Også på stranden har vi et brusebad og trapper for adgang til havet.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 85 per nat
ID: 51957 A2+1 Ferielejlighed til to personer med ekstra seng (35 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtMorgenmad Flere detaljer
Priser fra € 85 per nat
Priser fra
€ 85 / nat
Priser fra € 125 per nat
ID: 51958 A4 Ferielejligher til fire personer (50 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtMorgenmad Flere detaljer
Priser fra € 125 per nat
Priser fra
€ 125 / nat
Priser fra € 125 per nat
ID: 51959 A4+1 Ferielejligher til fire personer med ekstra seng (55 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtMorgenmad Flere detaljer
Priser fra € 125 per nat
Priser fra
€ 125 / nat
Priser fra € 180 per nat
ID: 51960 A6+1 Ferielejlighed til seks personer med ekstra seng (130 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtMorgenmad Flere detaljer
Priser fra € 180 per nat
Priser fra
€ 180 / nat
Mere information
Betaling og betingelser

Vores gæster betaler 30% af den fulde pris på forhånd til vores bankkonto, hvis du ønsker at booke indkvartering. Vi accepterer ikke kreditkort. I dette tilfælde, er din sigt reserveret til dig og placeret på vores hjemmeside og i det røde. Den gule farve af dagen ændrer på vores hjemmeside, og grøn er gratis. Resten af ​​pengene vores gæster bringer med os, når de kommer til lejligheder. Vores gæster kommer efter klokken tre om eftermiddagen, og gå op til 11 timer. I tilfælde af en flyvemaskine flyvning, der kommer med små børn, og som altid vi Brug fleksible.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 10 m
  • Strand 10 m
  • Bycentrum 100 m
  • Dagligvarer 100 m
  • Restaurant 100 m
  • Læge 40 km
  • Apotek 2 km
  • Bank 40 km
  • Posthus 20 km
  • Tankstation 1 km
  • Busstation 50 km
  • Jernbanestation 300 km
  • Lufthavn 80 km
  • Lystbådehavn 1 km
  • Sportsaktiviteter 200 m
  • Diskotek 1 km
  • Kasino 2 km
  • Nationalpark 250 km
Strandtype/Kysttype
Betonstrand
Ekstra tilbud

Vi har 3 pladser til fortøjning af skibet foran vores strand. Vi tilbyder også mulighed for at leje vores båd. I vores landsby er meget fredeligt. Vi har flere restauranter ud for os-det første er 100 meter fra os, andet, tredje, er omkring 150 meter fra os. Du har barer samme afstand. På samme afstand er butikkerne. Taxi båd i en afstand af 50 meter fra bolig drev til Trogir hver time. Trogir er forbundet med os den smukke havnepromenade. Vi tilbyder en bred vifte af organiserede ture. Uneposrednoj lukke muligheden for at bruge jorden til fodbold, basketball, tennis, minigolf, surfing, ridning en scooter på havet, forskellige faciliteter for børn ,,,,

Denis Milinovic Annoncering idet 2017
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Villa Marija
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Ferielejligheder Mara Krk Punat, Kroatiske øer
Stenhus Betlehem Krk Pinezići, Kroatiske øer
Ferielejligheder Emilija Privlaka, Zadar og dens omgivelser
Ferielejlighed Anessa Žaborić, Šibenik og dens omgivelser