Ups, ser ud til at denne ejendom ikke længere er tilgængelig Bliv ikke panik, vi har fået dig dækket med et godt tilbud om lignende indkvartering i Podstrana og Split og dens omgivelser!

Ferielejlighed Stela -
Podstrana - Split og dens omgivelser

priser fra € 30 per nat

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Den nyligt renoverede og komfortabel lejlighed i et roligt område, som ligger fem minutters gang fra havet, smukke strande og havnepromenade. I nærheden er butikker, restauranter, pizzeriaer, bagerier, legepladser, golfbane ... Bare et par minutters gang fra lejligheden er et luksushotel, der giver mulighed for at bruge sportsfaciliteter såsom tennis, beachvolley, basketball og brug af pool og wellness. Lejligheden ligger ti minutter rullende fra centrum af Split, hvis centrum er den gamle Diocletians palads fra det 4. århundrede (under UNESCO beskyttelse), som er enestående i verden. Blot tyve minutters kørsel fra lejligheden, du kan opleve den spektakulære glæde af rafting på floden Cetina, nær den gamle pirat byen Omis. Lejligheden består af: køkken, spisestue, opholdsstue med balkon med udsigt over havet, soveværelse, entre og badeværelse. Lejligheden har sin egen parkeringsplads.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 30 per nat
ID: 46239 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (35 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 30 per nat
Priser fra
€ 30 / nat
Mere information
Betaling og betingelser

Betaling via konto i fremmed valuta eller efter aftale med gæsten. Deponere 25% af totalen. Ideel ankomsttid på 00 timer på den 13., 10. og afgang 00 timer.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 200 m
  • Strand 200 m
  • Bycentrum 500 m
  • Dagligvarer 50 m
  • Restaurant 100 m
  • Læge 400 m
  • Apotek 400 m
  • Bank 400 m
  • Posthus 400 m
  • Tankstation 1.2 km
  • Busstation 9 km
  • Jernbanestation 9 km
  • Lufthavn 20 km
  • Lystbådehavn 300 m
  • Sportsaktiviteter 200 m
  • Diskotek 400 m
  • Kasino 200 m
  • Nationalpark 40 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Betonstrand
Ekstra tilbud

Vi tilbyder vores gæster mulighed for at smage vores lokale produkter og en velkomstdrink, som var inkluderet i prisen.

Dragica Gudelj Annoncering idet 2016
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Fransk
Interessepunkter i nærheden Ferielejlighed Stela
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Ferielejlighed Astoria Zaostrog, Split og dens omgivelser
Ferielejligheder Stella Pag Zubovići, Kroatiske øer
Kuća Milan Kornat, Kroatiske øer
Ferielejligheder Dora Privlaka, Zadar og dens omgivelser