Ferielejligheder Sani -
Makarska - Split og dens omgivelser

priser fra € 60 per nat Petorice Alačevića 40, Makarska
Gæstevurdering Baseret på
8 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Detaljeret beskrivelse

Sani Apartments er fuldt og moderne udstyrede. Soveværelserne er dobbeltværelser med dobbeltsenge og badeværelser. Restauranter og strande ligger 3-10 minutters gang fra ejendommen, og ved siden af dem er der forskellige turistfaciliteter, en børnepark, restauranter, diskoteker, et sportscenter... Hvis det ikke er nok for dig, kan du besøge vores unikke øer dagligt med udflugtsbåde eller den botaniske have på Biokovo-bjerget, der majestætisk rejser sig over byen. Biokovo-bjerget er blevet et berømt udflugtscenter, hvor du kan besøge Skywalk og den nye Vošac Mountain Lodge. Det er elsket af vandrere, cyklister og andre naturelskere. Værterne er venlige og professionelle, klar til at stå til din tjeneste når som helst, og de byder dig selvfølgelig velkommen med en velkomstdrink.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 80 per nat
ID: 63983 A4 Ferielejligher til fire personer (45 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 80 per nat
Priser fra € 60 per nat
ID: 61883 Værelse Overnatning for to personer (16 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseTerrasse Flere detaljer
Priser fra € 60 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Et depositum på mindst 200 euro skal betales ved booking af indkvartering via bankoverførsel eller postanvisning. Indtjekning er efter kl. 14.00, og udtjekning er senest kl. 10.00.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 600 m
  • Strand 700 m
  • Bycentrum 200 m
  • Dagligvarer 30 m
  • Restaurant 100 m
  • Læge 300 m
  • Apotek 300 m
  • Bank 300 m
  • Posthus 300 m
  • Tankstation 1 km
  • Busstation 800 m
  • Jernbanestation 65 km
  • Lufthavn 85 km
  • Lystbådehavn 300 m
  • Sportsaktiviteter 400 m
  • Diskotek 400 m
  • Kasino 600 m
  • Nationalpark 500 m
Strandtype/Kysttype
Småstenstrand
Betonstrand
Klippestrand
Ekstra tilbud

De venlige værter tilbyder dig en velkomstdrink ved ankomsten. Vi kan også arrangere bådture for dig til en lavere pris end markedsprisen. Hvis du ankommer med fly, kan vi hente dig efter aftale. Velegnet til sportsentusiaster, cyklister, vandrere... Nærheden til Biokovo-bjerget vil glæde dig og give dig en smuk udsigt over havet og øerne, og dets stier giver mulighed for vandreture eller cykling.

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Sani annonce er blevet set
83090 gange siden 05.02.2014.
Sani Begović Annoncering idet 2014
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tysk
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Sani
Gæstevurderinger
D
Fantastisk! 5/5
Dragica Gatineau,
Opholdt sig ind Værelse , Juni 2023 | Stærkt anbefalet indkvartering!

Jeg rejste ned ad adriatiske kyst uden forbehold og besluttede at blive flere dage i Makarska. Jeg var utrolig heldig, at jeg ved at banke dør til dør på bygninger med skiltet "værelser" tilfældigt er faldet over det vidunderlige par Sani og Damir Begovic (Ul. Petorice Alačevića 40, Makarska). Kun meget kort gåtur væk fra marinaen , strand, restauranter... De havde et værelse til rådighed for 4 nætter. Værelset med king size seng, badeværelse, balkon... Billeder gør det ikke retfærdighed. I virkeligheden er det endnu pænere. Udstyret bedre og renere end mange 4- og 5-stjernede hoteller og resorts, jeg har boet på rundt om i verden. Sani viste mig de større enheder, der passer til flere mennesker og familier. Udstyret med vaskemaskine, tørretumbler, tekøkken og med skønt alrum. Jeg kan godt lide at se nye steder og går sjældent tilbage, hvor jeg allerede var, men Makarska og omegn er en returrejse værd, og overnatningen på Sani er kirsebær på toppen af kagen. Tak Sani og Damir for gæstfrihed og venlighed, jeg havde et vidunderligt ophold. Jeg vil anbefale det til alle, der leder efter værelse/lejlighed uden inkluderede måltider. Med venlig hilsen Dragica

Anmeldelsen er oversat fra engelsk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieNattelivTil dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerTurister uden bilRomantikereSightseeing
Mange tak

Kære Dragica, tak for anbefalingen og tak for at anerkende vores ønske og indsats for at glæde vores gæster ved at renovere og investere i nye faciliteter. Dine venlige ord betyder, at vi er på rette vej. Vi er glade for, at du følte dig velkommen og godt tilpas hos os. Det ville være en ære for dig at besøge os igen. Med venlig hilsen! Solrig

B
Fantastisk! 5/5
Boba BRATISLAVA,
Opholdt sig ind Ferielejligheder Sani , Juli 2018 | Mange tak

Fra indkvartering var vi alle helt tilfredse, smukke værelser, aircondition, rengøring i hvert værelse og tv. Et stort fælles køkken, fuldt udstyret. Vi sad super på den store terrasse. Både lejligheder og ejere er 100% tilfredse. Endelig en gave, som vi slet ikke havde forventet. Mange tak!

Anmeldelsen er oversat fra sovakisk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børn
Tak skal du have!

Kære gæster, tak for de gode ord og meget hilsner fra Makarska! Sani

A
Fantastisk! 5/5
Anja Warszawa,
Opholdt sig ind Ferielejligheder Sani , August 2017 | Mange tak

Mange tak for et dejligt ophold, Vi er glade og vi vil helt sikkert anbefale lejligheder til dine venner. Hilsener fra Polen :)

Anmeldelsen er oversat fra engelsk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieNattelivFamilier med børn
Tak!

Vi er glade for, at vi var rart med os, og at vi ønsker at anbefale til venner! Fra hjertet tak! Sani

k
Fantastisk! 5/5
katy PRAHA,
Opholdt sig ind Ferielejligheder Sani , Juli 2017 | Super værter

Vi vil gerne takke værterne for superlejligheden. Alt er rent og ryddeligt. Vi nød en stor terrasse i solopgang og glas vin. Tak igen og se dig igen! Kataryna Molidovska

Anmeldelsen er oversat fra engelsk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieNattelivFamilier med børnTurister uden bil
Tak!

Kære gæster, vi er glade for, at du havde en dejlig tid sammen med os og håber at se dig næste år! Sani og Damir

S
Fantastisk! 5/5
Studentka Makarska,
Opholdt sig ind Ferielejligheder Sani , September 2014 | Fantastic Holiday

Sani og Damir er vidunderlig, venlige værter. Som for lejlighederne: rummelige endnu hyggelige værelser, frihed, komfort, BBQ, friske håndklæder, rene og komfortable. Solen stiger i morgen, på vej ud bag bjerget Biokovo. Heaven on earth :) Sani, Damir, tak, og vi håber, at der snart igen på pojawimy dig :)! Venlig hilsen fra polske studerende

Anmeldelsen er oversat fra polsk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieNattelivTil dem der leder efter en fredelig ferieRomantikereSightseeing
p
Fantastisk! 5/5
pepa Wien,
Opholdt sig ind Ferielejligheder Sani , August 2014 | Fantastisk ferie

Du 've været meget nyttigt og hensyn! Tak for alt. Stranden er smuk i Makarska, underholdning også (disco, restauranter ..). Lejlighederne er rene og funktionelle.

Anmeldelsen er oversat fra engelsk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieNattelivFamilier med børnTurister uden bilRomantikereSightseeing
C
Fantastisk! 5/5
Carlo Italija,
Opholdt sig ind Ferielejligheder Sani , August 2014 | Din gæstfrihed blev værdsat !!

Vi ønsker at takke Dem for de lejligheder, meget komfortable og rene i hvert værelse. Din gæstfrihed blev værdsat !! Tak for alle Bye bye Ing. Carlo Alberto Masi

Anmeldelsen er oversat fra engelsk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieNattelivFamilier med børnRomantikereSightseeing
d
Fantastisk! 5/5
dia zagreb,
Opholdt sig ind Ferielejligheder Sani , December 2014 | A6 fantastisk

Apartment var funktionelle og ren, værter var venlige og villig til at mødes på ethvert tidspunkt.

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieNattelivÆldre personerFamilier med børnRomantikereSightseeing
Seneste annoncer
Ferielejlighed Bernarda 2 Tribunj, Šibenik og dens omgivelser
Ferielejlighed Mimi Šolta Nečujam, Kroatiske øer
Ferielejligheder Dunja Pag, Kroatiske øer
La Marea Tribunj, Šibenik og dens omgivelser