Ups, ser ud til at denne ejendom ikke længere er tilgængelig Bliv ikke panik, vi har fået dig dækket med et godt tilbud om lignende indkvartering i Drašnice og Split og dens omgivelser!

Ferielejlighed Miranda -
Drašnice - Split og dens omgivelser

priser fra € per nat

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Lejlighed Miranda ligger i centrum af smukke Drašnica, første række til havet. En stor, naturligt rummelig og lys lejlighed med stor terrasse og smuk havudsigt tilbyder en unik og uundværlig atmosfære for gæsterne. Lejligheden består af to soveværelser (et soveværelse med dobbeltseng og et andet soveværelse med en dobbeltseng til en person), en stue med to sovesofaer (til to personer), et køkken og en rummelig spisestue. Lejligheden har også tre badeværelser, et med et bad og et med et bad. En stor terrasse, der strækker sig over hele lejligheden, tilbyder en smuk udsigt over havet og nyder solnedgangen og bølgens skygge. Andre faciliteter omfatter satellit-tv, aircondition og trådløs internetadgang. Køkkenudstyr: - Forberedelse og servering af mad og drikkevarer - Bestik i passende mængde - komfur - køleskab - Mikrobølgeovn

Læs mere Indkvarteringsenheder
Pris på forespørgsel
ID: 59812 A5+3 Ferielejlighed til fem personer med tre ekstra senge (110 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Pris på forespørgsel
Pris på forespørgsel
Mere information
Betaling og betingelser

Betaling kontant, forudbetaling 20% ​​af det samlede beløb. Ankomst til lejlighed: efter kl Afgang fra lejligheden: indtil kl. 10.00 BETALING: i løbet af den første dag i dit ophold ved ankomsten. ADVARSEL: Vi kan ikke acceptere flere personer end annonceret i reservationen.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 10 m
  • Strand 10 m
  • Bycentrum 20 m
  • Dagligvarer 50 m
  • Restaurant 20 m
  • Læge 3 km
  • Apotek 3 km
  • Bank 40 m
  • Posthus 60 m
  • Tankstation 3 km
  • Busstation 500 m
  • Jernbanestation 70 km
  • Lufthavn 80 km
  • Lystbådehavn 100 m
  • Sportsaktiviteter 20 m
  • Diskotek 3 km
  • Kasino 12 km
  • Nationalpark 5 km
Strandtype/Kysttype
Småstenstrand
Miranda Jerkovic Annoncering idet 2018
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tjekkisk
Sovakisk
Slovensk
Polsk
Russisk
Mere om ejeren
Interessepunkter i nærheden Ferielejlighed Miranda
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Ferielejlighed Koćva Makarska, Split og dens omgivelser
Ferielejlighed Mladenka Brela, Split og dens omgivelser
Villa M Vodice, Šibenik og dens omgivelser
Vila Amara Zaton (Zadar), Zadar og dens omgivelser