SEA STAR Lejligheder er beliggende i Brodarica, i en rolig beliggenhed tæt på havet. Ejendommen har 3 lejligheder, lejlighed A1 ligger i stueetagen og lejlighed A2 og lejlighed A3 ligger på 1. sal. Lejlighed A1 har 46 m2 og har et køkken med spiseplads, badeværelse, 2 soveværelser og en stor terrasse med en rotting sofa og lænestole og et stort bord, mens lejlighederne A2 og A3 er lidt større, 50 m2, og har et køkken, spisestue, badeværelse, 2 soveværelser og lille stue med sofa, store balkoner. Ejendommen har en stor indhegnet gård og sikker parkering. Bag ejendommen er der en legeplads, et lysthus med et stort bord og stole til 8 personer og 2 opvarmede svømmebassiner !!! Stor opvarmet pool 8 x 4. 5 x 1. 5 m til voksne med bænk til hydro- og aero-massage, og en mindre pool 8 x 3. 5 x 0. 70 m til børn. , solbadning med liggestole og sofa. Havet er 100 m væk, og en ny strand med alle faciliteter (caféer, basketball- og volleyballbaner, fitnesscenter) er 300 m væk. Vi står til din rådighed for yderligere oplysninger og ønsker.
Læs mere IndkvarteringsenhederReservation foretages ved at betale 20% til kontoen og resten ved ankomst. Den ideelle ankomsttid er efter 13:00 og afgangstid er 09:00. , efter aftale ankomst fra 0-24 timer. Kæledyr er tilladt mod ekstra gebyr og kun med forudgående konsultation med ejeren !!! Skat er ikke inkluderet i prisen. Slutrengøring betales 20 euro!
Turistskat er ikke inkluderet i prisen.Svømning i poolen året rundt. Mulighed for transport ved ankomst og afgang fra lufthavnen til ejendommen. BAD GEM ÅRET I OPVARMET POOL. Svøm i september og oktober ved 30 grader Fahrenheit i poolen. Bådpladser op til 8 m.