Ups, ser ud til at denne ejendom ikke længere er tilgængelig Bliv ikke panik, vi har fået dig dækket med et godt tilbud om lignende indkvartering i Žut og Kroatiske øer!

Kuća Markulin -
Žut - Kroatiske øer


Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Huset ligger på øen Žut i bugten Dragišina, hvor der er tre restauranter, og i nabobugten er der en lystbådehavn. Stueetagen har to soveværelser (et med dobbeltseng, det andet har to enkeltsenge), toilet, køkken, terrasse og grill. Den er udstyret med el på 220 volt og der er indført varmt vand. Hele huset er drevet af et solcelleanlæg, det har også en internetforbindelse. På første sal er der endnu en lejlighed, også med to soveværelser, badeværelse og køkken samt en ekstra seng. Det lejes mod et ekstra gebyr i henhold til gæsternes behov.

Læs mere
Overnatning: 6 personer
Område 170 m2
Have 0 m2
Mere information
Betaling og betingelser

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Dagligvarer 100 m
  • Restaurant 50 m
Strandtype/Kysttype
Betonstrand
Klippestrand
Ekstra tilbud

Overførsel til huset og tilbage er organiseret med båd (ingen offentlig transport), prisen for overførsel i begge retninger er 150 €. Parkeringsplads stilles til rådighed af ejeren af huset i Murter. Der er mulighed for at leje en speedbåd til 4-6 personer, til en pris på 130 € pr. dag uden brændstof. Det er muligt at leje en jolle med 4 hk motor, og prisen er 30 euro pr. dag, brændstof er ikke inkluderet i prisen.

Mirko M. Annoncering idet 2022
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tysk
Hollandsk
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Sommerhus Serventic Brač Sumartin, Kroatiske øer
Ferielejligheder Morić Biograd na Moru, Zadar og dens omgivelser
Ferielejlighed Apartment Legend Grebaštica, Šibenik og dens omgivelser
Ferielejlighed Noah Zadar, Zadar og dens omgivelser