Ups, ser ud til at denne ejendom ikke længere er tilgængelig Bliv ikke panik, vi har fået dig dækket med et godt tilbud om lignende indkvartering i Čiovo Okrug Gornji og Kroatiske øer!

Beach House Branac -
Čiovo Okrug Gornji - Kroatiske øer

Gæstevurdering Baseret på
1 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Feriehus 50 skridt fra havet. Rummet deles ikke med nogen, der giver et højt niveau af privatlivets fred, herunder brugen af en swimmingpool, der er beskyttet mod udsigt udefra. Puljen har ca. 40 kvadratmeter og en stor solterrasse. Derudover er der en feriehytte med en stor gynge, bar og udsigt over øerne. Den indendørs pejs er ideel til tilberedning af alle slags retter ved hjælp af en ild (mulighed for at ansætte en kok). Gratis parkering til flere biler (kun for gæster).

Læs mere
Overnatning: 4 personer
Område 65 m2
Have 1200 m2
Mere information
Betaling og betingelser

30% forskud ved reservation ved betaling til bankkontoen, resten ved ankomst. Check ind / ud efter aftale.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 50 m
  • Strand 50 m
  • Dagligvarer 1.4 km
  • Restaurant 100 m
  • Læge 3 km
  • Apotek 3 km
  • Posthus 3 km
  • Tankstation 5 km
  • Busstation 5 km
  • Lufthavn 15 km
  • Sportsaktiviteter 2 km
Strandtype/Kysttype
Småstenstrand
Ekstra tilbud

En velkomstdrink er inkluderet i prisen, gratis middag ved ophold længere end 5 dage. Vandsport, bådudlejning, dykningsklub, udflugter er i nærheden.

Željko Prga Annoncering idet 2021
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Interessepunkter i nærheden Beach House Branac
Gæstevurderinger
Fantastisk! 5/5
S
Fantastisk! 5/5
Suzana Garčin,
Opholdt sig ind Beach House Branac , August 2024 | Gennemgå

Ved ankomsten til lokationen blev vi mødt af en meget hjertelig vært, selve huset er indrettet på en rustik, pæn og ren måde, værten tilberedte et fyldt køleskab med kølede drikkevarer, hvilket var meget vigtigt for os efter turen. Gården er omgivet af oliventræer og grønne områder, poolen er ren og det omkringliggende område er ryddeligt. Under opholdet vedligeholdt værten regelmæssigt poolen og det omkringliggende område, var altid til din tjeneste og yderst venlig. Placeringen er meget rolig, der er 110 trin til den første strand, vi talte, og de nærliggende strande er 5-10 minutters gang. Byens centrum ligger 5 minutter væk i bil med alle de nødvendige faciliteter, butikker, apoteker, underholdningsfaciliteter mv. Et meget afslappende feriested, vi kommer helt sikkert tilbage, og alle anbefalinger til dem, der ikke har besøgt, vil du ikke fortryde.

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnRomantikerePersoner med kæledyrSightseeing
Seneste annoncer
Ferielejlighed Skracic Murter, Kroatiske øer
Ferielejligheder Ika Kožino, Zadar og dens omgivelser
Ferielejligheder Mašković Karbuni Korčula Blato, Kroatiske øer
Ferielejlighed Marija Barbariga, Istrien