Ups, ser ud til at denne ejendom ikke længere er tilgængelig Bliv ikke panik, vi har fået dig dækket med et godt tilbud om lignende indkvartering i Zadar og Zadar og dens omgivelser!

Ferielejlighed Studio -
Zadar - Zadar og dens omgivelser

priser fra € 45 per nat

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Studio lejlighed på 38m2 i en rolig del af Zadar. Beliggende på tredje sal. Den er udstyret med alt det nødvendige for et behageligt ophold. I umiddelbar nærhed af butikken, en masse barer og restauranter, og kun 10 minutters gang fra bygningen er der store indkøbscentre, busstationen og McDonalds. Stranden kan nås på 20 minutters gang eller 5 minutter i bil, og til byens centrum 5-10 minutter i bil. Gæsterne kan benytte T-Com Max-tv med den grundlæggende pakke af programmer og gratis wi-fi.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 45 per nat
ID: 52900 Studiolejlighed+1 Studiolejlighed til to personer med ekstra seng (38 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 45 per nat
Priser fra
€ 45 / nat
Mere information
Betaling og betingelser

Betaling sker umiddelbart efter ankomsten, hhv. den første dag i din ferie. Forudbetaling i mængden af ​​den første nat er gjort inden for 72 timer efter reservationen. Tidspunkt for ankomst: 14-00 Afgang tid fra lejligheden: 00-11 h

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 1.5 km
  • Strand 1.5 km
  • Bycentrum 2 km
  • Dagligvarer 20 m
  • Restaurant 100 m
  • Apotek 100 m
  • Posthus 1.5 km
  • Tankstation 100 m
  • Busstation 500 m
Strandtype/Kysttype
Småstenstrand
Ekstra tilbud

Velkommen gave er inkluderet.

Ivana Mesić Stamenković Annoncering idet 2017
Taler:
Engelsk
Mere om ejeren
Interessepunkter i nærheden Ferielejlighed Studio
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Ferielejlighed Sofia Dugi Otok Žman, Kroatiske øer
Ferielejlighed Art Pula, Istrien
Ferielejligheder Noel Crikvenica, Kvarner
Ferielejlighed Tara5 Promajna, Split og dens omgivelser