Lejligheden ligger i en rolig del af Zadar kun 20 minutters gang til centrum og den gamle bycentrum, til de verdensberømte organer, som enhver besøgende i vores by er glad for at besøge, som der også er hilsener til solen, fordi vores by er kendt for den smukkeste solnedgang solen i Middelhavet. Lejligheden er komfortabel for to personer og har en ekstra seng og er udstyret til standarderne for en behagelig sommerferie. I lejligheden er der: aircondition, ovn, køleskab, TV og SAT, internet, håndklæder, lagner, vaskemaskine ... Parkeringsplads i gården. Vi ser frem til at byde dig velkommen og give dig en fredelig og afslappende ferie i vores lejlighed.
Læs mere IndkvarteringsenhederDu foretager en reservation, når du foretager en udbetaling på 20%, resten ved ankomst. Ankomst til lejligheden er fra 13.00 h og afgang indtil 10.00 h.
Turistskat er inkluderet i prisen.Busstoppestedet ligger 50 meter fra lejligheden, der kører to buslinjer med intervaller på 20 minutter. Det tager 3 minutter med bil eller bus at komme til byens centrum, så du er tæt på alle de faciliteter, du har brug for i en god tid. Zadar er en by der tilbyder en overflod af restauranter, konditorier, caféer, natklubber, museer, forskellige årtusindbygninger, hvor de mest berømte katedraler er St, Stošija og Sv. Donat i hjertet af byen, et pendeltog, der turnerer i hele byen; Bestemt er det en meget attraktiv destination, hvor gæsterne vil være i stand til at have en vidunderlig tid, uanset alder, fordi vores by er gæstfri og fuld af varme følelser, kom og se selv charmen ved vores rene hav og legende by.