Ups, ser ud til at denne ejendom ikke længere er tilgængelig Bliv ikke panik, vi har fået dig dækket med et godt tilbud om lignende indkvartering i Zadar og Zadar og dens omgivelser!

Ferielejlighed Agape -
Zadar - Zadar og dens omgivelser

priser fra € 115 per nat
Gæstevurdering Baseret på
9 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Luksus helt ny lejlighed i en unik beliggenhed. Set i en elegant, rolige og trygge kvarterer tæt ved havet og byens centrum (5 min gang). Lejligheden har en privat garage. I nærheden er der alle nødvendige faciliteter: restauranter, barer, posthus, banker, skønhedssaloner, byen strand, gas cepka, marked, fiskemarked, havnen, byens seværdigheder, taxi osv ... Lejligheden er novopremljen de højeste standarder (95 m2) består af tre værelser og hver har en LCD. Master soveværelse har eget badeværelse. Det andet badeværelse er udstyret med en vaskemaskine og tørretumbler til varerne. I stuen og spisestue er solrigt med glasvægge, der fører til balkonen og udstyret med alle nødvendige ting: lcd, internet, samtaleanlæg, opvaskemaskine, emhætte, ovn og bestik. Balkon har en dejlig terrasse ideel til morgen morgenmad og afslappende. Lufthavnen ligger 12 km fra lejlighederne, og der er mulighed for tilrettelæggelsen af ​​transporten og tilbyder også hjælp til at organisere turen.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 115 per nat
ID: 26450 A4 Ferielejligher til fire personer (95 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 115 per nat
Priser fra
€ 115 / nat
Mere information
Betaling og betingelser

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 200 m
  • Bycentrum 100 m
  • Dagligvarer 200 m
  • Restaurant 400 m
  • Læge 600 m
  • Apotek 500 m
  • Bank 50 m
  • Posthus 600 m
  • Tankstation 50 m
  • Busstation 1 km
  • Jernbanestation 1 km
  • Lufthavn 12 km
  • Lystbådehavn 2 km
  • Sportsaktiviteter 600 m
  • Diskotek 200 m
  • Kasino 500 m
  • Nationalpark 100 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Betonstrand
Luka Sturnela Annoncering idet 2014
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Interessepunkter i nærheden Ferielejlighed Agape
Gæstevurderinger
Fantastisk! 5/5
K
Fantastisk! 5/5
Kati Sukosan,
Opholdt sig ind Ferielejlighed Agape , Juli 2015 | Store lejligheder til to - og firbenede venner

Stor og hyggelig lejlighed med fantastisk udsigt i en smuk beliggenhed til at slappe af. Meget venlig manager, som er en hjælp og rådgivning i alle sager til side. De "små" ting, der er nødvendige for hverdagen, er der alle - især i køkkenet, samt håndklæder og lagner. Lejlighederne er lige så stor som beskrevet og kan også ses på billederne. Stranden er virkelig rart og kun 5 minutters gang. Alt i alt var det en perfekt ferie. Tak for alt! Vi vil være tilbage helt sikkert ;-)

Anmeldelsen er oversat fra tysk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnTurister uden bilPersoner med kæledyrSightseeing
M
Fantastisk! 5/5
Maja Osijek,
Opholdt sig ind Ferielejlighed Agape , Juli 2015 | GREAT !!!!!!!!!!!!!!!

I år er det første gang vi var i Sukošan, og vi havde det privilegium at bo i en smuk lejlighed, ideel for børn, forældre .... bare fantastisk !!!! Den perfekte ferie - smukke lejlighed, en smuk strand, som er tæt på ... og jeg håber inderligt, at vi bliver nødt til at tilbringe ferien lige der !!! Tak til Luke, som altid er i humør til at besvare en række spørgsmål og hans venlighed. SIMPLY PERFEKT OG SMUKKE ÅRLIGE !!!!!

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børn
Hilsen

Tak for din dejlige kommentarer !!! En masse af det betyder for mig. Jeg håber at se dig engang i fremtiden. Held og lykke og velkommen familien !!!

m
Fantastisk! 5/5
marica 55122,
Opholdt sig ind Ferielejlighed Agape , August 2014 | hammer ferie :)

Store resort, værterne meget meget flot! Vi havde en stor tid. Med børn stærkt anbefales, havet er ikke langt ved gåtur 5 min. at komme til stranden djeciji raj for børn og voksne en drøm. Vi vil komme tilbage !!

Anmeldelsen er oversat fra tysk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnRomantikerePersoner med kæledyrSightseeing
M
Fantastisk! 5/5
Michi Nö,
Opholdt sig ind Ferielejlighed Agape , Juni 2014 | Perfekte ferie;)

Cute, smuk børnevenligt feriehus med fantastisk havudsigt fra den store terrasse. - Roligt område - Zadar kun et par minutters kørsel Perfekte ferie ... vi vil komme tilbage. ;)))

Anmeldelsen er oversat fra tysk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnRomantikereSightseeing
A
Fantastisk! 5/5
Ana Wien,
Opholdt sig ind Ferielejlighed Agape , Juli 2014 | Smukke

Smukke lejligheder, i et roligt område, byen kun et par minutter, børnevenlig strand. Ekstra venlige ejer, meget nyttigt.

Anmeldelsen er oversat fra tysk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnRomantikere
R
Fantastisk! 5/5
Roth Hannover,
Opholdt sig ind Ferielejlighed Agape , August 2014 | Drøm ferie i Kroatien

Vi har brugt vores ferie denne sommer for første gang i Kroatien (juli / august). Ferien Agape lejlighed var gorgeous. Stedet Sukosan er rolige og fredfyldte, men tilbyder alt hvad du behøver: gode restauranter, små boder med friske frugter og grøntsager, flere bagerier og Eisdiesen og to supermarkeder (mere er ikke langt fra Zadar). Lejligheden ser ligesom fotos og vi nød vores kaffe hver morgen (fra kaffemaskiner) på terrassen med udsigt over havet og haven. Stranden var i absolut gåafstand (max 5 min.) Og havde alt hvad du behøver som en familie med to børn: Sandy grund i havet, klart vand med slip budbringere og nogle hyggelige strandbarer. Alternativt er der en vidunderlig ensomme lander ved havet, hvor du kan være alle til dig selv (både inden for gåafstand). Alle de smukke attraktioner er nemme at nå med bil: Plitvice, Paklenicaschlucht, Krka vandfald, Kornati National Park og mange vidunderlige byer som Zadar, Primosten, Sibenik, etc. Vores børn (9 og 12 år) mangfoldigheden nød og alle ture entusiastisk deltaget. Da Zadar er meget tæt på, vi tilbragte flere nætter på Sea Organ og børnene var i stand til igen at hoppe i vandet - gorgeous. Luka er en meget opmærksomme ejer: vi blev mødt med hjemmelavede olivenolie og tørrede figner. Han var altid tilgængelig for os og meget, meget hjælpsomme. En bedre site support, du virkelig kan ikke håbe - mange tak. Vi vil anbefale denne destination til mange venner! Roth familie jeg stærkt anbefale denne lejlighed hver familie med børn vil meget anbefale for en afslappende ferie i Kroatien.

Anmeldelsen er oversat fra tysk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnSightseeing
S
Meget godt 4/5
Silver Surfer Sukosan,
Opholdt sig ind Ferielejlighed Agape , August 2014 | August 2014

Vi, 2 voksne, 2 børn, var i slutningen af ​​August 2014 her i lejligheden i stueetagen. Det er en engros rummelige, ren lejlighed - alt som beskrevet. Luka, ejeren var der, når du har brug for ham og tog sig af vores behov. Parkering er lidt stramme designet, men generelt i denne lille by er så. Konklusion: Anbefales.

Anmeldelsen er oversat fra tysk - Vis original
M
Fantastisk! 5/5
Miriam bratislava,
Opholdt sig ind Ferielejlighed Agape , Juli 2014 | "Komfortabel og venlig"

Vi holdt i lejlighed for 1 uge i juli, og jeg kan stærkt anbefale dette sted. Vi havde absolut ingen klager om stedet, det var simpelthen perfekt. Apartment havde alt, det var meget rart, ren, senge blev komfortable, fuldt udstyret køkken og vaskeri. Ejeren var meget rart, hjælpsomme og venlige, i tilfælde af ethvert behov, han var altid på telefonen klar til at hjælpe med noget. Apartment placering var meget god, roligt område, kun omkring 5 minutters gang til stranden og 10 minutter til centrum. Vi nød virkelig opholder sig på dette sted, Tak endnu en gang Luka :). Hilsen fra hele familien

Anmeldelsen er oversat fra engelsk - Vis original
I
Fantastisk! 5/5
ISABEL Slovenija,
Opholdt sig ind Ferielejlighed Agape , Januar 1970 | August

Super afslappet atmosfære og stemning! Prezadovoljni! Vi nød! Tak Luke!

Anmeldelsen er oversat fra slovensk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnRomantikerePersoner med kæledyr
Seneste annoncer
Ferielejlighed Sofia Dugi Otok, Kroatiske øer
Ferielejlighed Art Pula, Istrien
Ferielejligheder Noel Crikvenica, Kvarner
Ferielejlighed Tara5 Promajna, Split og dens omgivelser