Lejlighederne er udstyret med aircondition, trådløst internet, grill med en stor terrasse, parkering i gården. Hver lejlighed har sin egen terrasse med bord og stole og et separat soveværelse, Lejlighederne har fuldt udstyret køkken, vaskemaskine er til rådighed på anmodning mod ekstra betaling. Stranden er 500 m og centrum 15 minutter.
Læs mere IndkvarteringsenhederDet ideelle tidspunkt for ankomst og afrejse er lørdag. For at bekræfte en reservation er forpligtet til at betale et forskud.
Turistskat er inkluderet i prisen.Vi tilbragte 10 dage virkelig rart. Ejere meget hjælpsomme og venlige. L 'lejlighed nice og meget ren, som beskrevet i samtlige. På bare 10 minutter kan du ankommer til stranden og alle faciliteter. Med min familie engang tænke på at vende tilbage 's næste år. Også anbefales til dem af os, der har en hund, var vi også meget godt for dette.