Ferielejligheder Dalija -
Vir - Kroatiske øer

priser fra € 55 per nat Vir, Bobovik, Vir
Gæstevurdering Baseret på
4 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Detaljeret beskrivelse

Jeg lejer en nyrenoveret lejlighed med to værelser og aircondition, fuldt udstyret til en familie på op til 4 personer. Med to soveværelser, stue med seng, TV/satellit, smart/Wifi. Køkken fuldt udstyret med service. Badeværelse med bruser. Udendørs indendørs bruser. Lejligheden har en stor terrasse/balkon, hvor du kan nyde den behagelige skygge indtil sidst på eftermiddagen, gratis parkeringsplads til din bil. (efter anmodning om nødvendigt, vaskeriservice). Grill - til gæsternes brug. Lejligheden ligger 150 m fra stranden/havet, 4 minutters gang ned ad gaden. Stranden er af sten, i nærheden er sandstrand for børn, hvor der er caféer, restauranter, is... Butikken ligger 100 m væk, restauranten ligger 80 m væk, de større indkøbscentre ligger 1000 m væk. Centrum af Vir ligger 1500 m væk. Lejligheden ligger i et roligt område, på en gade, der ikke er trafikeret.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 55 per nat
ID: 19147 A4 Ferielejligher til fire personer (65 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 55 per nat
Priser fra € 60 per nat
ID: 19148 A4+1 Ferielejligher til fire personer med ekstra seng (65 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 60 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Lejlighedsreservation efter aftale og forudbetaling. Ankomst til lejligheden fra kl. 14.00. Afrejse senest kl. 9.30 / eller efter aftale. / Vi håber på gensidig tilfredshed, hvis I vælger os og bliver vores kære gæster på Apartments Dalija - VIR. Turistskat er inkluderet i prisen.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 100 m
  • Strand 100 m
  • Bycentrum 1.5 km
  • Dagligvarer 100 m
  • Restaurant 100 m
  • Læge 1.5 km
  • Apotek 1.5 km
  • Posthus 1.5 km
  • Tankstation 2 km
  • Busstation 1.5 km
  • Jernbanestation 23 km
  • Lufthavn 30 km
  • Lystbådehavn 25 km
  • Diskotek 1 km
  • Nationalpark 30 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Betonstrand
Klippestrand
Ekstra tilbud

Lejlighed Dalija ligger i et roligt område, tæt på en smuk stenstrand og ekstremt klart hav. Langs promenaden strækker kysten sig sandede, lavvandede bugter med strande med udsigt over øerne Pag og Velebit. Lejligheden har to værelser: 1. soveværelse med en seng på 160x200cm, 1. soveværelse med 2 senge hver på 90x200cm. Stue med hjørnesofa, bord og stole, TV, aircondition. Køkken. Badeværelse. Den airconditionerede lejlighed har fire luftige, nyrenoverede, komfortable og ryddelige værelser, der er velegnede til en dejlig ferie. Myggenet er for alle vinduer og døre. Beliggende i en stille gade uden megen trafik. Velkomstdrink og kaffe. Velkommen! På stranden er der mulighed for at leje vandcykler mod et gebyr, og der tilbydes organiserede udflugter til Kornati og andre berømte øer. Restauranter, butikker og bageri ligger alle i nærheden, ca. 100 m væk. Vir ligger 25 km fra Zadar og er forbundet med en moderne motorvej og bro. I nærheden ligger Privlaka, Nin, Zaton....Zadar.

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Dalija annonce er blevet set
72751 gange siden 18.02.2013.
Dalija Ivić Annoncering idet 2013
Taler:
Kroatisk
Mere om ejeren
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Dalija
Gæstevurderinger
S
Fantastisk! 5/5
Sofia Modena,
Opholdt sig ind A4+1 , August 2018 | gennemgang

Perfekt lejlighed tæt ved havet, meget komfortable, søde ejere. At anbefale! Rengøring 10. jeg elsker

Anmeldelsen er oversat fra italiensk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnRomantikereSightseeing
M
Fantastisk! 5/5
Marek Gliwice,
Opholdt sig ind A4 , Juli 2016 | Stærkt anbefalet sted og lejlighed

Jeg kan varmt anbefale til alle lejlighed Dalija. Dette er allerede vores 3rd sæson på dette sted og vil helt sikkert vende tilbage senere, fordi der er altid en venlig service og fantastiske lejligheder og beliggenhed - tæt på havet, center, restauranter. Marek med familien i Gliwice

Anmeldelsen er oversat fra engelsk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieÆldre personerFamilier med børnRomantikereSightseeing
g
Fantastisk! 5/5
goga Kutina,
Opholdt sig ind A4+1 , August 2013 | komme igen ...

Fremragende! Vi er meget glade for, tæt på stranden. Indkvartering store, komfortable, pæne ... meget prisværdigt. Team fantastisk

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieFamilier med børn
l
Fantastisk! 5/5
ljerka đakovo,
Opholdt sig ind A4 , Juli 2013 | Drømmeferie

Meget smagfuldt indrettede, ren, venlige ejere og høflig.

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Familier med børn
Seneste annoncer
Ferielejligheder Silvana Baška Voda, Split og dens omgivelser
Ferielejlighed Desiree Pula, Istrien
Ferielejligheder Stjepan Jeličić Hvar, Kroatiske øer
Ferielejlighed Iris Brodarica, Šibenik og dens omgivelser