Som en del af familiehuset tilbyder vi 2 fuldt og moderne udstyrede lejligheder til overnatning fra 2 til maksimalt 6 gæster. Objektets afstand fra havet er omkring 60 meter. Stranden i nærheden af lejligheden er stenet. Afstanden fra Umags centrum er omkring 2 kilometer, hvilket giver en glimrende mulighed for en dag- eller aftentur. Lejlighederne har fuldt udstyret køkken (gaskomfur, ovn, køleskab med fryser, service) med stue, badeværelse med bruser, soveværelse med dobbeltseng og terrasse med altanmøbler, satellit-tv, aircondition og trådløst internet. Lejligheden til 4+2 personer har to soveværelser med dobbeltsenge og to badeværelser, et fuldt udstyret køkken (kombineret gas/el-komfur, ovn, køleskab med fryser, service), badeværelse med bruser og vaskemaskine, stue med opredning m.v. 2 personer og satellit-tv og terrasse med havudsigt og altanmøbler, trådløst internet.
Læs mere IndkvarteringsenhederEn ekstra seng opkræves 10 euro per person
Turistskat er inkluderet i prisen.Jeg kan kun anbefale Apartment Zecevic. Lejligheden er stor nok - 2 separate soveværelser, det ene med separat indgang fra gangen, hvert soveværelse har eget badeværelse med bruser, hjørne og toilet, rummeligt køkken med stue. Terrassen er mindre (der er et bord til 2-3 personer), men med havudsigt. Køkkenet er udstyret til madlavning i lejligheden, der er nok service. Det eneste der manglede var en elkedel. Der er en vaskemaskine på badeværelset. Parkering foran huset. Fru Višnja er meget venlig og hjælpsom. Lejligheden ligger cirka 10 minutters gang fra de smukkeste strande i Umag og cirka 15 minutters gang fra centrum (hvor nattelivet er). Det nærmeste bageri ligger cirka 7 minutters gang derfra (nær Stella Maris), eller der er flere bagerier i centrum.
Lejlighed
Vi er glade for, at du var tilfreds, og mange tak for din kommentar. Kom gerne igen. Visnja Zecevic
Jeg havde et vidunderligt ophold i denne lejlighed i Umag og kan varmt anbefale den! Indkvarteringen var skinnende ren, moderne møbleret og utrolig hyggelig på samme tid. Der manglede virkelig ikke noget; alt var indrettet med stor sans for detaljer. Beliggenheden er ideel: rolig, men kun få minutter fra havet, bymidten og dens gamle bydel, samt adskillige restauranter. Alt er let tilgængeligt til fods, og du behøver ikke engang at flytte din bil fra parkeringspladsen! Perfekt til at udforske Istrien eller blot nyde afslappende dage på stranden. Jeg vil især gerne rose de varme og imødekommende værter. De var altid venlige og hjælpsomme, og deres værdifulde tips gjorde mit ophold endnu mere behageligt. Jeg er så glad for at have mødt så vidunderlige og frem for alt venlige mennesker. Udover den afslappende ferie fik jeg også nogle fantastiske nye venner! Hvis du leder efter afslapning, komfort og en behagelig atmosfære, er dette stedet for dig. Jeg følte mig hjemme fra første øjeblik og kommer helt sikkert tilbage. Velfortjente 5 stjerner!
Stefan
Hvala vam na lijepim rijecima i vasem utisku
Meget fin lille lejlighed, veludstyret, pæn og skinnende ren. Den ligger i et roligt område tæt på strandene, mellem bymidten og sportsbaner, hvilket gør den ideel til afslapning og en aktiv ferie. Vi var især imponerede over den rummelige terrasse og have, som giver fred, privatliv og et behageligt sted at være sammen med andre, og den store parkeringsplads er en yderligere praktisk fordel. Værterne er yderst venlige og imødekommende og sørgede for, at vi følte os velkomne under hele vores ophold. Endnu engang en stor tak til familien Zečević for deres gæstfrihed og behagelige ophold. Vi vil med glæde vende tilbage igen, og vi anbefaler helt sikkert denne lejlighed til alle, der leder efter rolig og kvalitetsindkvartering.
Irena (Ena)
Vi er glade for, at du var tilfreds, og vi glæder os til at høre fra dig. Tak for dine venlige ord.
Indkvarteringen har en rigtig god beliggenhed, og værelserne matcher præcis billederne online. Sengelinned og håndklæder skiftes hver sjette dag. Fru Zecevic er altid meget venlig og hjælpsom. Der er også skyggefulde parkeringspladser lige ved indkvarteringen. Vi har boet der to gange allerede og kommer helt sikkert tilbage.
Draga familia Schriffmacher
Drago nam je da ste bili zadovoljni i hvala vam. Veselimo se ponovnom susretu. Zečevic familie
Lejligheden ligger meget dejligt i et fredeligt område, men ikke for langt fra stranden, hovedtorvet og marinaen. Den er veludstyret. Det er godt at have cykler og scootere i Umag for at komme fra strand til strand.
Lejligheden er fremragende, ren og ryddelig. Fru Visnja er meget venlig og er der for alt, hvad du har brug for. Lejlighedens beliggenhed er fantastisk, alt er i nærheden, og du kan gå til centrum og stranden. Helt ærligt alle de bedste anbefalinger til denne lejlighed.
Lejlighed
Mange tak for din kommentar, vi er glade for at se dig igen.
Flot, pæn og ren lejlighed. Ejerne er meget venlige. Alt er i nærheden, så vi brugte ikke engang bilen. Dette sted er ideelt for børn. Vi anbefaler lejligheden. Mange tak for alt. Vi håber at vende tilbage, når muligheden byder sig.
Opholdt sig fra 24.7. , meget tilfreds med beliggenheden, som ligger i en stille gade ikke langt fra selve byen med et udvalg af forskellige strande... Lejligheden er meget pæn og ren, værterne er venlige, især fru Višnja, som kommer til opfylde alt hvad gæsterne har brug for. Alt er inden for rækkevidde, så praktisk talt brugte vi ikke engang bilen under vores ophold. En varm anbefaling til alle, der ønsker et behageligt miljø, komfortabel og ren indkvartering, venlige værter... Tak fru Višnja for alt, vi kommer helt sikkert tilbage.
Mr. Zorica
Vi er glade for, at du var tilfreds, og at du vil vende tilbage til os igen. Mange tak for din fine kommentar. Hej Visnja
Meget flot og ren lejlighed i en dejlig stille gade. Byen Umag er kun et skridt væk. Lejligheden har alt hvad du behøver. Aircondition, wifi fantastisk Senge meget komfortable. Bortset fra sofaen, ville det være nødvendigt at udskifte den. Fru Višnja er altid tilgængelig, hvis du har brug for noget. Jeg kan varmt anbefale det. Vi kommer tilbage
Lejligheden er rummelig, komfortabel og meget ren. Parkeringspladsen er tæt på og i skygge. Der er mange strande inden for gåafstand. Turen til den gamle bydel er også behagelig langs havet. Ejerne er meget venlige. Jeg anbefaler det. Jeg håber at have en chance for at komme tilbage igen.
Maja
Tusind tak for din kommentar, I var vores kære gæster, og jeg håber, at I selvfølgelig kommer igen med jeres kære forældre og søster. Kirsebær
Husets beliggenhed er fremragende, i et roligt og fredeligt sted, men ikke langt fra strandene. Lejligheden er veludstyret, ren, alt hvad du behøver under din ferie kan findes.Ejeren er venlig og hjælpsom!
Major Gábor
Dear Sir/Fru, vi er glade for, at du var tilfreds med vores lejlighed og tak for din fine kommentar. Hilsen Zecevic-familien
Lejligheden har den helt rigtige størrelse, ren og har alt, hvad to personer har brug for til et kortere eller længere ophold. En ny behagelig seng i soveværelset. TV og klimaanlæg og køleskab, alt fungerer meget godt. WI-FI går indimellem i stykker, men det virker. Terrassen foran lejligheden ligger stort set i skygge hele dagen. Parkering til rådighed. 10 minutters gang til hotellets strande (Punta, Stella Maris,...). Ejerne Mrs. Višnja og Mr. Stevo er meget venlige. Jeg anbefaler.
Petar Molicnik
Mange tak for din kommentar, men vi er meget glade for, at du havde en god tid hos os. Kærlig hilsen Visnja og Stevo Zecevic
Vi var i Umag fra 25. juli til 1. august 2022. Lejligheden er god, pæn og ren, centralt beliggende, rolig, tæt på stranden. Værterne er venlige og hjælpsomme. Jeg tør godt anbefale det.
Jeg boede sammen med min kone i lejlighed A2 fra 28. juli til 3. august 2022. Lejligheden er meget ren og ryddelig, terrassen er i skygge hele dagen, den har sin egen parkeringsplads. Gaden er meget stille og der er ingen støj eller trafik undtagen for lejerne. Den største bystrand i Punta ligger 10 minutters let gåtur væk, så vi brugte ikke engang bilen. Værterne er meget behagelige og hjælpsomme mennesker Kommer vi til Umag igen, vender vi tilbage til denne lejlighed.
Mario Moravanski
Mange tak for din kommentar, og jeg håber, vi vil være vært for dig igen. Zecevic familie
Lejligheden er lille, men har alt, hvad to personer har brug for for et behageligt ophold. Det er tæt på stranden, har parkering, wi-fi, TV, aircondition - er veludstyret. Ejerne er meget venlige. Jeg anbefaler.
Stor tilfredshed, kære indenlandske, intet problem kommunikation, bare fantastisk !!!! Tak for en dejlig ferie. Stancikova
Meget tilfreds, lejligheden vises præcist på placeringen, bygningen er meget ren, stranden er lidt længere væk end den siger, men meget smuk. Ejeren er meget hjælpsom og venlig, lejligheden ligger i en rolig del. Jeg anbefaler det stærkt.
Let tilgængeligt sted. Parkering. Appartement brede. Tavs. Rene. Behagelig seng. Tilstedeværelse af alle køkkenredskaber. Konditioneret luft. Ejere meget venlige og altid dispobili. Sea View. Center nås med en dejlig gåtur. Strande inden for rækkevidde til fods, på cykel. Stærkt anbefales. Jeg håber at vende tilbage snarest.