Ups, ser ud til at denne ejendom ikke længere er tilgængelig Bliv ikke panik, vi har fået dig dækket med et godt tilbud om lignende indkvartering i Turanj og Zadar og dens omgivelser!

Ferielejlighed Lostura -
Turanj - Zadar og dens omgivelser

priser fra € 60 per nat

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Smukke høje hus ved havet og stranden, i en rolig del af den udvej Turanj. Til centrum 20 minutters gang. Lejlighed med en stor stue og stor terrasse med smuk udsigt over havet og havet og øerne. Bagsiden af ​​huset er parkering foran huset er en have med en bred vifte af Middelhavets planter. Muligheden for at lyve og solbadning i haven. De første naboer til 30 m afstand. Stranden i foran huset. Forankring for båd eller yacht. Bikers tilbagemeldinger velkommen!

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 60 per nat
ID: 53630 A4+2 Ferielejligher til fire personer med to ekstra senge (90 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 60 per nat
Priser fra
€ 60 / nat
Mere information
Betaling og betingelser

Prisen for overnatning inkluderer sengelinned, viskestykker, håndklæder, energi, Internet Wifi, parkering og slutrengøring. Skat er ikke inkluderet. Vaskemaskine. Møblerne i soveværelserne er ikke moderne. overførsel Betaling i indenlandsk valuta bankkonto eller konto i fremmed valuta - remittance betales og forskud og endelige betalinger. Kontant kun i nødstilfælde. Højde forvejen på prisen for indkvartering i tre nætter. Check ind: efter 14:00 Afrejse: før 10:00 Motorcyklister er velkomne! Gæster nogle gange er de ikke alene i huset, fordi der ikke er nogen indkvartering for ejerne.

Turistskat er ikke inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 30 m
  • Strand 30 m
  • Bycentrum 1.6 km
  • Dagligvarer 1 km
  • Restaurant 1.4 km
  • Læge 5 km
  • Apotek 2 km
  • Bank 5 km
  • Posthus 2 km
  • Lufthavn 15 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Betonstrand
Klippestrand
Ekstra tilbud

Mulighed for at leje cykler, både, biler, ture til nationalparker Kornati, Krka, Paklenica, Vrana Lake Nature Park, svømme i øerne. Disse tjenester bestilles via lokale rejsebureauer og andre leverandører.

Petar Santini Annoncering idet 2013
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tysk
Italiensk
Tjekkisk
Interessepunkter i nærheden Ferielejlighed Lostura
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Ferielejlighed Sunshine Orebić, Dubrovnik region
Ferielejlighed Villa Bella 1 Ljubač, Zadar og dens omgivelser
Mobilhome Fjaka Drage, Zadar og dens omgivelser
Ferielejlighed D Bungalow Brač Supetar, Kroatiske øer