Lejlighederne er beliggende i anden række fra havet til enden af gaden, væk fra støj og skarer. Stranden er grusstrande og er beliggende 70 m fra huset. Foran stranden er bøjerne kan fortøjes en båd. I gården foran den bygning parkeringspladserne. I haven er der også en grill, gynger og rutsjebane til djecu.Apartmani er placeret på første sal og foran dem er en stor terrasse, som er dækket med en naturlig skygge (kiwi). Begge lejligheder består af: soveværelser (2 1), toilet, entre, køkken, stue, hvor der er en sofa til 2 personer. Lejlighederne har aircondition og satellit-tv.
Læs mere IndkvarteringsenhederTuristskat er inkluderet i prisen.
Vi tilbyder iman kaj i den lille havn, som er beskyttet mod vejr katastrofer og mulighed for at leje en båd med en hytte og motor i 4PH der er egnet til dagsture til nærliggende øer.
Vi vil gerne takke værterne, Ani og Zoran, for deres behagelige indkvartering i deres lejlighed. Lejlighederne indeholder alt for et behageligt og behageligt ophold, og værter er altid til tjeneste og diskret. De ligger meget tæt på den smukke strand (2 min. Gåtur ca. 80 m). Sv.Filip og Jakov er smukt fyldt med børns indhold, og havet er rent. Anyway, alt for 10! Held og lykke og hilsen fra Bjelovar, Dijana!