Ups, ser ud til at denne ejendom ikke længere er tilgængelig Bliv ikke panik, vi har fået dig dækket med et godt tilbud om lignende indkvartering i Sukošan og Zadar og dens omgivelser!

Stenhus Romanca -
Sukošan - Zadar og dens omgivelser

priser fra € 65 per nat

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Dette smukt dekorerede byhus ligger kun 20 m fra betongstranden i Sukosan. Huset er lavet af sten i en moderne stil, men har en traditionel charme. Romanca tilbyder indkvartering med gratis WiFi, aircondition, en have og grillfaciliteter. Huset har 1 soveværelse, 1 badeværelse, fladskærms-tv med satellitkanaler, en spiseplads, et fuldt udstyret køkken og en brolagt gårdhave med udsigt over haven. Der er parkeringsplads foran huset. Sommerhus Oleandar ligger i umiddelbar nærhed, og det er muligt at leje begge huse på samme tid i tilfælde af et større antal mennesker (maks. 8). Der er mange flere sand- og stenstrande i Sukosan. Ifølge de gæster, der boede i Sukošan, er dette deres foretrukne del af stedet.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 65 per nat
ID: 66744 A2+1 Ferielejlighed til to personer med ekstra seng (42 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 65 per nat
Priser fra
€ 65 / nat
Mere information
Betaling og betingelser

Reservation foretages ved at betale et forskud til kontoen. Huset er frit fra kl. 16.00, mens det forlader huset ved kl. 10.00.

Turistskat er inkluderet i prisen. Dokumentation for reservationsbekræftelse ved reservation
Afbestillingspolitik

Kan ikke refunderes. Hvis du annullerer din reservation, debiteres du den samlede pris for reservationen.

Afstande
  • Hav 20 m
  • Strand 500 m
  • Bycentrum 30 m
  • Dagligvarer 80 m
  • Restaurant 50 m
  • Læge 200 m
  • Apotek 400 m
  • Bank 11 km
  • Posthus 300 m
  • Tankstation 500 m
  • Busstation 11 km
  • Jernbanestation 11 km
  • Lufthavn 9 km
  • Lystbådehavn 2 km
  • Sportsaktiviteter 200 m
  • Diskotek 15 km
  • Kasino 15 km
  • Nationalpark 60 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Betonstrand
Klippestrand
Ekstra tilbud

Velkomstdrink inkluderet i prisen. Mulighed for at leje cykler. Mulighed for organiseret fiskeri, ture til Kornati National Park samt ture til nærliggende øer.

Emil Kastelan Annoncering idet 2020
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Italiensk
Mere om ejeren
Interessepunkter i nærheden Stenhus Romanca
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Ferielejligheder Fancy Dream Korčula Brna, Kroatiske øer
Ferielejligheder Fijan Drage, Zadar og dens omgivelser
Ferielejligheder Kapo Rab, Kroatiske øer
Ferielejlighed Morski Biser Novi Vinodolski, Kvarner