Ups, ser ud til at denne ejendom ikke længere er tilgængelig Bliv ikke panik, vi har fået dig dækket med et godt tilbud om lignende indkvartering i Sukošan og Zadar og dens omgivelser!

Ferielejligheder Ela -
Sukošan - Zadar og dens omgivelser

priser fra € 40 per nat

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Lejlighederne ELA ligger i Sukošan, 7 km fra Zadar. Afstanden til byens centrum er 15 minutters gang, og til stranden er der 2 minutters gang. I nærheden ligger den største marina ved Adriaterhavet, Marina Dalmacija. Fredelige omgivelser og en smuk udsigt over havet vil gøre din ferie endnu smukkere og mere behagelig. For en aften ude kan du tage til byen Zadar eller Biograd. Lejligheden har plads til 4 personer (2-2).

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 40 per nat
ID: 57565 Studiolejlighed+2 Studiolejlighed til to personer med to ekstra senge (30 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 40 per nat
Priser fra
€ 40 / nat
Priser fra € 50 per nat
ID: 57469 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (45 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 50 per nat
Priser fra
€ 50 / nat
Priser fra € 45 per nat
ID: 57566 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (35 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 45 per nat
Priser fra
€ 45 / nat
Priser fra € 45 per nat
ID: 57567 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (35 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 45 per nat
Priser fra
€ 45 / nat
Mere information
Betaling og betingelser

LEJLIGHEDSRESERVATION Hvis du ønsker at reservere en lejlighed, bedes du angive den ønskede dato og antallet af personer, du ønsker at reservere indkvartering til, i din besked. Vi sender dig et tilbud om at reservere lejligheden. Når du har accepteret tilbuddet, har du 2 hverdage til at betale et forudbetaling på 100 EUR udelukkende i euro. Når betalingen er registreret, sender vi dig en reservationsbekræftelse. Det tager cirka 2 hverdage at registrere betalingen. Forudbetalingen for reservationen er 100 EUR. Antallet af personer, der skal bo i lejligheden, må ikke overstige det beløb, der er angivet i reservationsbekræftelsen.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Ekstra tilbud

Lejlighederne har: soveværelse, stue, køkken, badeværelse, balkon, TV og aircondition. Mulighed for at bruge grill. Brug af privat parkering. Mulighed for at bruge WLAN.

Anita Režan Annoncering idet 2018
Taler:
Kroatisk
Mere om ejeren
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Ela
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Kuca Marlena Krk, Kroatiske øer
Ferielejligheder Zlata Pag Stara Novalja, Kroatiske øer
Mobilhome Kapo Šibenik, Šibenik og dens omgivelser
Ferielejlighed Skracic Murter, Kroatiske øer