Lejligheder Nika Srima, 10 m fra havet Vi inviterer dig til at tilbringe en behagelig ferie med os. Et ophold i vores lejligheder giver dig en særlig middelhavsatmosfære med en stenstrand foran huset med klart hav, en have rig på grønt af forskellige middelhavsplanter og frugttræer, terrasser med forfriskende havluft, hvoraf de fleste har en meget smuk udsigt over havet og øerne. Den nyrenoverede restaurant ved havet ligger kun 30 m fra vores lejligheder. Langs strandpromenaden, der fører hele vejen til byen Vodice, 2 km væk, er der en række cateringvirksomheder: små restauranter, caféer og cocktailbarer.
Læs mere IndkvarteringsenhederPriserne er baseret på det angivne antal personer. En ekstra person opkræves 5 EUR pr. dag. Aircondition bruges på gæstens anmodning og koster EUR 5 per dag.
Turistskat er inkluderet i prisen.Meget god beliggenhed. Havet er 10 meter væk. Jeg boede med min familie i 4+1-lejligheden. Stor og rummelig med havudsigt. Det perfekte sted at slappe af. Møblerne er gammeldags. Dette forringer dog ikke det samlede, meget gode indtryk. Jeg anbefaler denne lejlighed og dens beliggenhed. Jeg er meget tilfreds med mit ophold der.