Helt moderne møbleret lejlighed i den rolige del af Zambratija i Savudrija, 5 km fra Umag. Lejligheden ligger 5 min gang til sandstranden, efterfulgt af sten og stenstrand. Der er en række caféer og grill på strande med en række underholdningsfaciliteter for voksne og børn. Den første restaurant til fremragende mad, fisk, kød og pizza ligger 30 m fra lejligheden.
Læs mere IndkvarteringsenhederBetaling sker på ankomstdagen. Reservation er påkrævet. Acceptance er opkrævet efter aftale. Minimum ophold er 7 dage, fra lørdag til lørdag. Mulig pris omkring prisen for et længere ophold på 14 dage eller mere. Tilmelding er 13 timer på ankomstdagen. Check-out er indtil kl. 10 på afrejsedagen. Alle skader vil blive fuldt opladet.
Turistskat er inkluderet i prisen.Udover lejeprisen i prisen er inkluderet og brugen af alle ting i lejligheden fra: - ubegrænset wifi internet - rent sengelinned og håndklæder - satellit-tv - rengøring efter afrejse osv .... Tæt på lejligheden, kun 1 km væk, er der bureauer, hvor du kan bestille forskellige underholdningsaktiviteter fra bådture, dykning med instruktør, padlehopping, bungee jumping, akvarium, tur til nationalparken Brijuni og en lang række forskellige udflugter og underholdende indhold for børn og voksne.