Beliggende midt i en stille bugt Stivašnica, er Apartment Sunflower ideel til 4-6 personer og tilbyder dig det perfekte sted at slappe af. Med sine 90m2 fordeler Solsikkelejligheden sig over to etager i toppen af familiens hus. På første sal er der et komfortabelt soveværelse med dobbeltseng, praktisk badeværelse med vaskemaskine, fuldt udstyret, renoveret køkken, spisestue med stort bord til 6 personer og en vestvendt terrasse med smuk havudsigt og solnedgange. En rund trappe fører til loftet, hvor de resterende to soveværelser og et badeværelse er placeret. Hvert af værelserne har en dobbeltseng og udsigt over havet eller naturen. Lejligheden ligger 80m fra havet, og havet starter i 5m dybde, men på toppen af bugten (500m fra lejligheden) er der en lavvandet strand.
Læs mere IndkvarteringsenhederForskudsbetalingen er 30% af den fulde pris (ved reservation), og resten betales ved ankomst. Grundet den aktuelle situation med COVID19, betales forudbetalingen 30 dage før planlagt ankomst. Gamle gæster har 10% rabat på den fulde pris.
Turistskat er inkluderet i prisen.Hvis reservationen afbestilles 20 eller flere dage før den planlagte ankomst, refunderes det fulde beløb for forudbetalingen.
Gæsterne har en parkeringsplads til deres rådighed.
Lejlighed fantastisk, ren, pænt møbleret, udstyret med bogstaveligt talt alt hvad du måske har brug for. Udsigten fra balkonen er vidunderlig. Tæt på havet. Meget flinke ejere. Roligt kvarter, efter en 15-minutters gåtur når du centrum, hvor du finder gode restauranter og en butik. Hver morgen kører en bil med brød og frisk fisk op til lejligheden. Jeg anbefaler absolut !!!
Vi tilbragte 2 perfekte uger i lejligheden til familien Bročić. Lejligheden er perfekt beliggende, den er meget tæt på havet, og vi kunne nyde en smuk havudsigt fra vores terrasse. Stedet er meget stille, svømning i badeområderne er unikt. Vi var i stand til at besøge smukke byer nær Ražanj, Trogir og mange flere. I lejligheden havde vi alt hvad vi havde brug for og mere, det var en meget, meget flot, rummelig og meget ren lejlighed. Familien Bročić var store værter, de var meget hjælpsomme, venlige og opmærksomme, de gjorde vores ophold endnu sjovere. Jeg anbefaler lejligheden til alle, der ønsker at have en dejlig og fredelig tid i Kroatien.
Med min kone og venner ankom vi en dejlig uge. Lejligheden er meget flot, meget rummelig. Køkkenet er fuldt udstyret, alt fungerer meget godt. Hver etage har aircondition, som sikrer en behagelig tid. Havudsigten er fantastisk. Vi var i et afslappet miljø. Familien, der byder os velkommen, er meget venlig og venlig. Jeg anbefaler alle at tilbringe mindst 1 uge her.
Efter sidste års fantastiske oplevelse med min familie vendte vi tilbage til Apartment Sunflower i sommer også. Sammenlignet med sidste år er der foretaget flere forbedringer i lejligheden, så det blev mere vidunderligt, hvis det endda er muligt. Vi kunne finde alt, hvad vi havde brug for, det er perfekt udstyret. Lejligheden er meget ren, rummelig med flot design. Vi kunne nyde en smuk havudsigt fra terrassen og lejligheden har en privat strand tæt på. Familien Bročić er den venligste vært, vi har mødt hidtil med stor gæstfrihed. Vi ser frem til at se dem igen næste år!
Vi havde helt fantastisk ophold i solsikke lejligheder køres af Pejo og hans familie. Stedet er meget hyggeligt, super rent og meget veludstyret. Terrasse havudsigt var bare fremragende! Stranden ligger meget tæt og har sin egen private plads. Vi har bestemt brugt der en af de bedste tider i Ražanj, og vi besøger denne kroatiske by ganske ofte. Familien var de bedste værter nogensinde! Vedligeholdelse af alt, hvad vi måske har brug for og også forkæler os med nogle lækre godbidder fra haven. Likørerne Peyo gør er lige ud over alt, hvad vi nogensinde har prøvet. Så yummy! Vi sender masser af kærlighed til Peyo og hans familie, og vi vil helt sikkert tilbage til Sunflower Apartments. Tak for det dejlige ophold Vidimo se!
Jeg tilbragte en perfekt uge i lejligheden med min familie. Lejligheden er perfekt beliggende, det er virkelig tæt på havet, og vi kunne nyde en smuk havudsigt fra vores terrasse. Stedet er roligt og roligt, stranden er heller ikke overfyldt. Vi kunne besøge fine byer tæt på Ražanj. I lejligheden havde vi alt, hvad vi havde brug for og mere, det var den mest veludstyrede lejlighed vi nogensinde har været igennem årene, og det var også helt rent. Familien Bročić var en stor vært, de var virkelig hjælpsomme, venlige og opmærksomme, de gjorde vores ophold endnu mere behageligt. Jeg anbefaler stærkt lejligheden til alle, der ønsker at tilbringe en dejlig og fredelig tid i Kroatien.