Feriehuset Bona Vera tilbyder indkvartering i to rummelige soveværelser, en hyggelig stue, et køkken med spisestue, et badeværelse og et toilet. Udendørsområdet består af en rummelig terrasse med udendørs bruser og pejs. Gæsterne har adgang til privat, indhegnet parkeringsplads til to køretøjer. Huset er fuldt udstyret med alle nødvendige apparater til et behageligt ophold. Stranden ligger kun 2 minutters gang væk, mens centrum ligger 3 minutters gang væk.
Læs mere IndkvarteringsenhederBetaling sker til en bankkonto, forudbetalingen er 100 euro. Ideel ankomsttid er kl. 16.00 og afrejsetid er kl. 10.00, med mulighed for aftale.
Turistskat er inkluderet i prisen. Dokumentation for reservationsbekræftelse ved reservationAfbestilling mulig med refusion af depositum op til 2 uger før reservation.
Vi tilbyder en velkomstdrink, kold forret og frugt.
Vi tilbragte en uge på Bona Vera i juli. Det var en vidunderlig ferie. Ejerne var meget venlige, venlige og hjælpsomme. Sommerhuset var fantastisk: terrasse, grill og alt hvad man behøver. Havet er kun to minutter væk. Havet er krystalklart, og stranden er ikke overfyldt. Razanac er et fantastisk sted til en rolig familieferie. Vi anbefaler det til alle.
Dette var min ideelle ferie, krystalklart hav, strand et minut fra hjemmet, fremragende indkvartering, perfekt have, meget venlige og hjælpsomme værter... For hver anbefaling!
Som familie med to børn havde vi en fantastisk tid i denne ferielejlighed. Indkvarteringen var skinnende ren, kærligt møbleret og udstyret med alt, hvad man behøver til en afslappende ferie. Jeg kunne især godt lide terrassen - perfekt til en grillfest eller et glas vin om aftenen. Beliggenheden er ideel: rolig, men central. Supermarkeder, restauranter og stranden var alle inden for rækkevidde. Værtinden var utrolig venlig og hjælpsom - hun gav os gode tips og var tilgængelig når som helst. Jeg ville komme tilbage når som helst og kan varmt anbefale denne lejlighed - et sandt hjem væk fra hjemmet!
Vi boede i Bona Vera-huset med 5 personer og følte os meget komfortable i 2 uger. Alt hvad du behøver er der, alt er rent, og værterne er altid tilgængelige og hjælpsomme. For at gøre dette kan du bruge mange gaver til at få arbejdet gjort og have den rigtige farve, billede og stemme. Du behøver ikke være meget opmærksom på klipperne, men du bliver nødt til at se på dem. Placeringen er fremragende, og alt vigtigt kan nås meget hurtigt. Mange tak, Maya.
Fantastisk hus, vidunderlige værter, vi blev forelskede i udsigten. Jeg kan varmt anbefale det