Lejligheder "Kirinec" er beliggende i Banjol på øen Rab. Huset ligger i en fyrreskov, på en bakke med en smuk udsigt over havet. Hvis du virkelig ønsker en rigtig ferie, uden støj, stress og menneskemængder, så er dette det ideelle sted for dig.
IndkvarteringsenhederTuristskat er inkluderet i prisen.
Pæn, ryddelig, ren og komfortabel lejlighed med meget venlige og hjælpsomme værter. Hvis du leder efter rolige omgivelser og et godt sted at slappe af, behøver du ikke lede længere. Dette sted levede perfekt op til vores forventninger i denne henseende. Værtinden er ikke kun hjælpsom med ting relateret til indkvarteringen, men hjalp os også på kysten med ting at lave, for eksempel at leje en båd. Vi var i Rabo for første gang, men bestemt ikke sidste. Jeg kan kun anbefale indkvarteringen.
🥰🥰
Anmeldelsen er meget positiv, så responsen kan være varm og personlig. Eksempel: Kære, Tak fra bunden af mit hjerte for en så fin og detaljeret anmeldelse! 😊 Vi er glade for, at du nød de fredelige omgivelser, den ryddelige lejlighed, og at vi kunne hjælpe med både indkvartering og organisering af udflugter og bådudlejning. Det betyder meget for os, at du følte dig tryg hos os, og at vi levede op til dine forventninger. Det vil være en stor fornøjelse at være vært for dig igen, når du beslutter dig for at vende tilbage til Rab. Med venlig hilsen og alt det bedste! 🌞🏖️
Vi tilbragte en vidunderlig uge i denne indkvartering. Ejendommen svarer fuldt ud til billederne og beskrivelsen på internettet. Værtinden bød os velkommen med en velkomstdrink og gav os fremragende anbefalinger til at besøge øen og dens smukke strande. Jeg kan anbefale det!
Jeg vil gerne rose den yderst venlige og korrekte kommunikation. På grund af forretningsforpligtelser kunne jeg ikke benytte reservationen, og værtinden tilbød straks at refundere forudbetalingen uden komplikationer. Til sidst overtog min ven reservationen, men jeg vil gerne fremhæve den professionelle og ærlige holdning til gæsterne. Alle anbefalinger til kommunikation og aftale.