Kun lejligheden med spabad er tilgængelig, se kalenderen, pris 110 euro pr. nat. Lejlighederne ligger i første række til havet. De er beliggende i centrum af Posedarje med udsigt over havnen og den lokale kystlinje langs stranden. De er beliggende i et familiehus med separat indgang til lejlighederne. Alle lejligheder har balkon eller terrasse og er møbleret med service, sengetøj og håndklæder. Alle har aircondition og smart LCD-tv. Vi tilbyder 1 standard møbleret lejlighed og en deluxe-lejlighed med en 50 m2 terrasse, privat jacuzzi og liggestole. Deluxe-lejligheden kan lejes uden terrasse og jacuzzi, da prisen er 20-30 euro lavere i sidste øjeblik. Hvis du har spørgsmål vedrørende lejlighederne, er du velkommen til at kontakte os via e-mail. Posedarje-video https://youtu.be/Aaxb63SeQzk https://vimeo.com/137698262
Læs mere IndkvarteringsenhederVed reservationer skal der betales et depositum på 30% før ankomst, resten på ankomstdagen. Hvis vi har et par ledige dage i kalenderen, og betalingen er forsinket, er reservationen ikke betalt. Ankomst til lejlighederne er fra kl. 15.00, afrejse indtil kl. 10.00.
Turistskat er ikke inkluderet i prisen. Dokumentation for reservationsbekræftelse ved reservationDeluxe-lejligheden har et privat spabad, en 50 m2 terrasse med liggestole, et siddemøbelsæt og et bord med stole. En del af terrassen er overdækket med paneler, en del med motoriserede markiser.