Ferielejligheder Sisarić -
Podgora - Split og dens omgivelser

priser fra € 40 per nat Marka Marulića 8, Podgora
Gæstevurdering Baseret på
3 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Detaljeret beskrivelse

Vores lejligheder er beliggende i en stille gade, tæt på havnefronten og stranden. Alt er inden for 1 minuts gang, byens centrum, butikker, markeder, restauranter og barer. De kan rumme op til 6 personer og har alle de nødvendige faciliteter. De blev totalrenoveret for nogle år siden. Lejlighederne har aircondition og gratis trådløs internetadgang. Der er også gratis parkering.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 40 per nat
ID: 61794 Studiolejlighed Studiolejlighed til to personer (20 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 40 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Turistskat er inkluderet i prisen. Dokumentation for reservationsbekræftelse ved reservation
Afstande
  • Hav 50 m
  • Strand 100 m
  • Bycentrum 50 m
  • Dagligvarer 50 m
  • Restaurant 50 m
  • Læge 1 km
  • Apotek 300 m
  • Posthus 300 m
  • Tankstation 500 m
  • Busstation 100 m
  • Jernbanestation 80 km
  • Lufthavn 80 km
  • Lystbådehavn 300 m
  • Sportsaktiviteter 1 km
  • Kasino 8 km
Strandtype/Kysttype
Småstenstrand
Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Sisarić annonce er blevet set
43052 gange siden 05.03.2019.
Demir Sisarić Annoncering idet 2019
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tysk
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Sisarić
Gæstevurderinger
B
Fantastisk! 5/5
Bili Sarajevo,
Opholdt sig ind Studiolejlighed , August 2025 | Evaluering

Jeg vil gerne udtrykke vores tilfredshed med vores ophold i Sisarić-lejligheden i Podgora. Lejligheden er fremragende, den bedste vi har brugt indtil videre. Renligheden og ordenen i lejligheden er enestående, ligesom den overordnede atmosfære under opholdet, samt den smukke terrasse med masser af grønt, både overdækket og skyggefuldt, som beskytter dig, hvis du ikke vil være i solen, hvilket er vigtigt for os. Ejerne af lejligheden er yderst opmærksomme mennesker, langt bedre end nogen andre hidtil. Med ét ord, al ros.

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børn
B
Fantastisk! 5/5
Bolesłąw wierzchowice,
Opholdt sig ind Studiolejlighed , Juli 2022 | Fantastisk lejlighed

Alt som beskrevet, meget rent. Jeg anbefaler på det varmeste, vi tilbragte to uger der, et fantastisk sted at sidde om aftenen med en grill og vin.

Anmeldelsen er oversat fra polsk - Vis original
C
Fantastisk! 5/5
Clarissa Ottenbach,
Opholdt sig ind Studiolejlighed , Juli 2020 | Sommer 2020

Vi tilbragte 2 vidunderlige uger i denne lejlighed. Lejligheden er nøjagtigt som vist på billederne. Vi værdsatte virkelig nærheden til havet. Der er flere trapper til havet, forudsat at du er i god kondition. Sadric-familien bor i samme hus og er meget ukompliceret og imødekommende. Vi fandt studiet i perfekt, ren stand. Pris / ydelsesforhold for sommeren er meget godt. Podgora som feriemål appellerede meget til os: vidunderlige strande, fantastisk hav, mange restauranter og barer. Vi vil bestemt vende tilbage. Vi ses igen, Podgora!

Anmeldelsen er oversat fra tysk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferie
Seneste annoncer
Ferielejligheder Zlata Pag Stara Novalja, Kroatiske øer
Ferielejlighed Skracic Murter, Kroatiske øer
Ferielejligheder Villa Luna Maris Starigrad Paklenica, Zadar og dens omgivelser
Ferielejligheder Ika Kožino, Zadar og dens omgivelser