Sommerhus Plaza -
Pag - Kroatiske øer

priser fra € 65 per nat Ulica Sv. Marije, Pag
Gæstevurdering Baseret på
1 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Detaljeret beskrivelse

Feriehuset, med udsigt over byens hovedtorv, ligger i centrum af Pag. Til 4 personer. Indeholder: mikroovn, smart-tv, aircondition, kedel, brødrister, køleskab, vaskemaskine, terrasse med paraply... Alle faciliteter er inden for 50 meter: restauranter, bageri (10m), butik, apotek, caféer, souvenirbutikker, parkering, kirke, busterminal (300m) Den største bystrand ligger 250 meter fra huset. Pagus-hotellets strand er også i nærheden. Udsigt over kirken og hertugens palads.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Last minute
Priser fra € 65 per nat
ID: 80004 A4+1 Ferielejligher til fire personer med ekstra seng (90 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Last minute
Priser fra € 65 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Indtjekning: fra kl. 14.00 om eftermiddagen. Udtjekning: kl. 10.00 om morgenen

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afbestillingspolitik

I tilfælde af annullering af reservationen mindre end 14 dage før ankomst, vil beløbet for den første (1) overnatning blive tilbageholdt.

Afstande
  • Hav 200 m
  • Strand 400 m
  • Dagligvarer 50 m
  • Restaurant 20 m
  • Læge 400 m
  • Apotek 200 m
  • Bank 70 m
  • Posthus 400 m
  • Tankstation 700 m
  • Busstation 400 m
Strandtype/Kysttype
Småstenstrand
Ekstra tilbud

Prisen inkluderer en parkeringsbillet, der gælder for 1 bil under hele opholdets varighed.

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Sommerhus Plaza annonce er blevet set
5831 gange siden 03.06.2024.
Sandra Sefer
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Sommerhus Plaza
Gæstevurderinger
P
Fantastisk! 5/5
Petr Praha,
Opholdt sig ind A4+1 , Maj 2025 | En virkelig usædvanlig venlig og respektfuld vært, der bekymrer sig om sine gæsters velbefindende

Ejeren af denne fantastiske indkvartering er en yderst flink person, hvilket var tydeligt i hvert ord, hun sagde, selv under den første kommunikation. Der er få husejere eller lejlighedsejere, der kommunikerer med deres potentielle kunder på en sådan måde, at de ikke kun nævner positive ting, men også mulige negative ting, der måske ikke lever op til vores forventninger. Værtinden Sandra er en person, der ikke bare vil sælge sit produkt for enhver pris. En stor tak, Sandra, for din professionelle, men ærlige og menneskelige tilgang. Du gør det, du gør, og måden du gør det på, rigtig godt. Med venlig hilsen og respekt, Marta

Anmeldelsen er oversat fra tjekkisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieNattelivTil dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnTurister uden bilRomantikereSightseeing
Tak fra bunden af mit hjerte

Kære Marta, tak fra bunden af mit hjerte for de varme ord. Din feedback betyder meget for mig – en ærlig og menneskelig tilgang er vigtig for mig, og jeg er glad for, at du anerkendte det. Endnu engang, mange tak for din tillid og dine venlige ord. Sandra

Seneste annoncer
Ferielejligheder Mara Krk Punat, Kroatiske øer
Ferielejligheder Villa Ankora Duće, Split og dens omgivelser
Ferielejlighed Kix Rab Banjol , Kroatiske øer
Villa Ana Prizna, Kvarner