Ferielejligheder Maja 1 -
Pag Novalja - Kroatiske øer

priser fra € 90 per nat Samorašnji put 17b, Pag Novalja

Detaljeret beskrivelse

LEJLIGHEDER Maja 3 og Maja 4 ligger i samme bygning og er renoveret i 2024. Lejlighed Maja 3 ligger på 1. sal og har ca. 30m2. Lejlighed Maja 4 ligger på 2. sal og har ca. 33 m2. Begge er til højst 4 personer. De har gratis parkering, Wifi og aircondition. De består af soveværelse, stue, køkken, badeværelse og balkon. I køkkenerne er der køleskab med fryser, opvaskemaskine og de nødvendige redskaber til tilberedning og servering af måltider. I soveværelserne er der en dobbeltseng til 2 personer. I stuen er der en tre-personers sofa, der kan udvides til en seng til 2 personer. Derudover alt nødvendigt sengelinned og grundlæggende håndklæder. 5 minutters gang til stranden og busstationen, 7 minutters gang til cafeer og restauranter og 15 minutters gang til centrum. Særlige træk ved Lejlighed Maja 4: Den har balkon med udsigt over havet og aircondition i soveværelset og stuen. Jeg ser frem til at se dig! Med venlig hilsen! Katarina Tustonjic

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 90 per nat
ID: 80835 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (33 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 90 per nat
Priser fra € 90 per nat
ID: 80836 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (30 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 90 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Lejligheden reserveres efter forudbetaling til kontoen på 30% af det samlede beløb. Resten betales efter indtræden i lejligheden. Det ideelle ankomsttidspunkt er efter kl. 15.00 og afgang kl. 10.00. Dette kan arrangeres afhængigt af ankomst og afgang af andre gæster.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afbestillingspolitik

I tilfælde af annullering af reservationen er der ingen tilbagebetaling af forudbetalingen.

Afstande
  • Hav 200 m
  • Strand 200 m
  • Bycentrum 700 m
  • Dagligvarer 400 m
  • Restaurant 300 m
  • Læge 2 km
  • Apotek 2 km
  • Bank 700 m
  • Posthus 700 m
  • Tankstation 2 km
  • Busstation 2 km
Strandtype/Kysttype
Småstenstrand
Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Maja 1 annonce er blevet set
4400 gange siden 17.07.2024.
Katarina Tustonjić
Taler:
Kroatisk
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Maja 1
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Ferielejligheder Fancy Dream Korčula Brna, Kroatiske øer
Ferielejlighed Tamara Pašman Dobropoljana, Kroatiske øer
Ferielejlighed Mirjana Zadar, Zadar og dens omgivelser
Ferielejlighed Luci Kaštela, Split og dens omgivelser