Lejlighederne Leonarda er placeret i nærheden Marina Hramina. De ligger kun 50 meter fra stranden, kun 5 minutters gang til centrum og alligevel i et roligt område af Murter.
IndkvarteringsenhederKontant betaling. Forudbetaling på 10% ved booking. Det foretrækkes, at ankomsttid er fra 12 timer og afgangstid til 10 timer.
Turistskat er inkluderet i prisen.Vi er lige kommet tilbage fra sommerferie og er meget tilfredse med lejligheden. Værtinden er meget venlig, hjælpsom og diskret. Lejligheden er smuk, rummelig, og udsigten fra terrassen er vidunderlig. Vi følte os som hjemme. Tæt på byen, butikker og stranden. Top, vores anbefalinger.
Værterne er yderst venlige, imødekommende og hurtige til at kommunikere. Lejligheden er rummelig og udstyret med alt nødvendigt, i en rolig beliggenhed lige ved siden af centrum. Til anbefaling!