Ferielejligheder Galapagus -
Pag Metajna - Kroatiske øer

priser fra € 55 per nat Put Mrke Punte 33, Pag Metajna

Detaljeret beskrivelse

Galapagus lejlighedskompleks, første række til havet, den vestlige del af byen - Metajna. Det er tilstrækkeligt udstyret til kategorien ***+! Velegnet til en familie med 1-3 børn. En ekstra seng koster yderligere €10/nat. Ideelt for gæster, der ikke ønsker mange mennesker omkring sig på stranden. Du kan lade liggestolene stå på stranden natten over. En fredelig ferie tilbydes 24 timer i døgnet. Kun et minut fra lejligheden til liggestolene på stranden (med bruser). Hver familie har plads nok på stranden. Halvdelen af stranden ligger i naturlig skygge fra tamarisktræer. Meget bekvemt for ældre. Stranden øst for huset er også tilgængelig for kæledyr. Værten tilbyder en havnefront + 3/4 bøjer til fortøjning af både og scootere. Altid synlig for ejeren. I garagen kan du opbevare forskelligt strandudstyr, barnevogne, cykler, scootere, motorcykler, parasoller, SUP'er osv. I centrum er der 2 minimarkeder, 4 restauranter/pizzeriaer og caféer. Der er underholdning både dag og nat i Novalja centrum og på Zrče-stranden (8 km). Der er gangstier og sporstier til gåture og sporing. Jeg kan gå til messe om søndagen.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 65 per nat
ID: 53140 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (50 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 65 per nat
Priser fra € 65 per nat
ID: 53141 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (50 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtMorgenmad Flere detaljer
Priser fra € 65 per nat
Priser fra € 65 per nat
ID: 53142 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (50 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtMorgenmad Flere detaljer
Priser fra € 65 per nat
Priser fra € 65 per nat
ID: 53143 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (50 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtMorgenmad Flere detaljer
Priser fra € 65 per nat
Priser fra € 70 per nat
ID: 53178 A2+3 Ferielejlighed til to personer med tre ekstra senge (65 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtMorgenmad Flere detaljer
Priser fra € 70 per nat
Priser fra € 55 per nat
ID: 53144 Studiolejlighed+1 Studiolejlighed til to personer med ekstra seng (30 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtMorgenmad Flere detaljer
Priser fra € 55 per nat
Priser fra € 55 per nat
ID: 53145 Studiolejlighed+1 Studiolejlighed til to personer med ekstra seng (30 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtMorgenmad Flere detaljer
Priser fra € 55 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

DEPOSITUM er obligatorisk, ca. 20% af prisen. Resten betales ved ankomst kontant eller via netbank til værtens bankkonto. DET DAGLIGE GEBYR ER IKKE INKLUDERET. Regningen afhænger af antallet af børn (12-18 år // 0,75 €/dag) og antallet af voksne (1,5 €/dag/person). Tidlig ankomst er kun mulig, hvis der er gratis parkering! ADGANG til lejligheden, kun efter rengøring, oftest fra 12.00 - 13.00. FORLAD LEJLIGHEDEN indtil 10.00. SLUTRENGØRING opkræves for reservationer fra marts. €7 for lejlighed. 1/2 og €10 for lejlighed. 1/4. INGEN TILGÆNGELIG FOR TIDLIGE RESERVATIONER I DEN NÆSTE SÆSON (6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 1, 2, 3 MÅNEDER) EKSTRA SENG mod et ekstra gebyr på €7/dag, BØRNESENGE gratis. KÆLEDYR - hund, opkræves 5-7 € / dag. Hundeseng skal medbringes. WiFi, aircondition, parkering, grill, bådplads, ALT uden ekstra omkostninger. Skriv ikke forespørgsler, hvis den valgte dato er ledig i 6 dage eller mindre (se tilgængelighedskalenderen). HVIS DER ER EN Last minute-pris, op til 10% billigere end normalprisen.

Turistskat er ikke inkluderet i prisen.
Afbestillingspolitik

1. 100% refusion op til 30 dage før den annoncerede ankomst, 2. 50% refusion op til 20 dage før den annoncerede ankomst, 3. 30% refusion op til 15 dage før den annoncerede ankomst, 4. 0% ved afbestilling mindre end 14 dage før den annoncerede ankomst!

Afstande
  • Hav 10 m
  • Strand 10 m
  • Bycentrum 300 m
  • Dagligvarer 300 m
  • Restaurant 200 m
  • Læge 10 m
  • Apotek 8 km
  • Bank 9 km
  • Posthus 3 km
  • Tankstation 8 km
  • Busstation 8 km
  • Jernbanestation 80 km
  • Lufthavn 75 km
  • Lystbådehavn 10 km
  • Sportsaktiviteter 6 km
  • Diskotek 8 km
  • Kasino 10 km
  • Nationalpark 20 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Betonstrand
Ekstra tilbud

Vi tilbyder hjælp med bagage, hvis det er nødvendigt. Gratis parkering til bil og bådtrailer samt bådplads. Vi tilbyder al den information, du har brug for. I landsbyen er det muligt at leje mindre gummibåde og både fra 5-50 hk. Der tilbydes organiserede udflugter inden for bugten samt udflugter uden for til Kornati eller Lošinj, Susak osv. Inden for en radius af 3 km, til fods eller i bil, er andre strande, der er karakteristiske for denne ø, tilgængelige. Der er en særlig kystpromenade samt flere vandrestier. Du kan bestille morgenmad til en rimelig pris. Service i din lejlighed eller på værtens terrasse.

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Galapagus annonce er blevet set
92450 gange siden 13.04.2017.
Zvonko i Vesna Kustić Annoncering idet 2017
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tysk
Italiensk
Slovensk
Mere om ejeren
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Galapagus
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Ferielejlighed Skracic Murter, Kroatiske øer
Ferielejligheder Ika Kožino, Zadar og dens omgivelser
Ferielejligheder Mašković Karbuni Korčula Blato, Kroatiske øer
Ferielejlighed Marija Barbariga, Istrien