Turistskat er inkluderet i prisen.
De stilfuldt indrettede og udstyrede lejligheder med store altaner. Smukke gårdhave, grill, praktisk parkering. Nærheden til havet. Maleriske landskaber. Meget roligt sted. Og, selvfølgelig, mange tak til ejerne for den usædvanlige attitude, goodwill og et ønske om at gøre gæstens ophold så behageligt som muligt. Vi føle sig hjemme!
Apartments Barba i Maslenica kan kun anbefale det. Vi blev meget overrasket over, hvordan den app. er sat op har e ogle i andre lande har set det 4-stjernede og hvis jeg fortjent sammenligne med App.Barba app. Barba min. 5 stjerner. En uge var absolut ikke nok, der er så mange ting, der kan gøre mennesket. Da Fam.Maruna er meget nyttigt tilføje tips. Ride bare være der, og du vil blive overrasket.
Vi reserverede denne indkvartering på kort varsel, og jeg må sige, at vi absolut ikke var skuffet. Meget venlige, nice værter ... for at du skal faktisk kan også tildele stjerne:-) Lejlighederne er moderne og har alt, du behøver. På balkonen kan du nyde en vidunderlig udsigt og nyde aftenen. Vi havde en vidunderlig tid, der var over alt for hurtigt. Men er sommeren nærmer sig. På denne måde, igen en tak til vores værter! :-) Hilsen Steffen, Iryna og Max
Indkvartering i Kroatien har vi længe plukket det som stedet selv, så lejligheden. Endelig besluttede vi at BARBA lejlighed, og vi var begejstret! Smukke, nye hotel med alle bekvemmeligheder af et hotel og undtagelsesvis nice vært :). Udstyr af lejligheden er på et højt niveau og har alt, hvad man har brug for. Det omkringliggende område er også meget rart og fredelig. Strand og andre behov er i stor tilgængelighed. Helt klart anbefale vi :). Hvis indstillingen absolut gerne vende tilbage.
Vi opholder sig kun for en nat i dejlige Barba dobbeltvÃ|relser. Men vi kunne ikke vælge bedre sted at bo. Appartments er beliggende i roligt hjørne af Maslenica med smuk havudsigt. På bare få minutter var vi på stranden. Appartments er nye med alle køkken udstyr. De husejere er dejlige mennesker. Vi vil vende tilbage til sikker ... :)
Gå efter år til Kroatien på ferie, og der har allerede set mange overnatningsmuligheder, såsom på hotellet samt private. Huset / lejligheden Barba var indtil nu den eneste, som jeg kan sige, at de opfylder den vesteuropæiske standard. Det er nye og meget moderne indrettede lejligheder med alle enheder, der nu er brug for i en husholdning. Frem for alt, de giver den nødvendige komfort og har store balkoner med smuk udsigt. Landsbyen selv er meget centralt, således at regionen byder på en masse af sort. Jeg kan kun anbefale
Jeg blev glædeligt overrasket over indkvartering, kulisser og susretliivošću vært. Vi kan varmt anbefale det til andre. Tak, se dig igen. Ana og Miki