Ups, ser ud til at denne ejendom ikke længere er tilgængelig Bliv ikke panik, vi har fået dig dækket med et godt tilbud om lignende indkvartering i Krk Malinska og Kroatiske øer!

Ferielejligheder Gabonjin -
Krk Malinska - Kroatiske øer

priser fra € 33 per nat
Gæstevurdering Baseret på
5 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Ejendommen ligger i den maleriske landsby Gabonjin på øen Krk. Det er 5 minutter i bil fra turistcentret i Malinska. I landsbyen er der butik, kirke, legeplads for børn (fodbold, flasker, basketball). Landsbyen har to kirker, den ene fra det 13. århundrede, der fører til den af det glagolitiske folk. Lejlighed I, 1 etage, Lejligheden har en stue med køkken, værelse og badeværelse. Det har en dobbeltseng i værelset og en ekstra seng på værelset og en seng i stuen. Lejligheden er fuldt møbleret. (køkken, linned, håndklæder). Lejligheden har en terrasse. Lejlighed II - stueetagen. Lejligheden har en stue med køkken, værelse og badeværelse. Det har en dobbeltseng i rummet og en ekstra seng til to personer i stuen. Lejligheden er fuldt møbleret. Det har en vaskemaskine og opvaskemaskiner Begge lejligheder er udstyret med: aircondition, mikrobølgeovn, pengeskab, satellit-tv, kedel, filterkaffe, hårtørrer, køleskab, parkering, trådløst internet.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 35 per nat
ID: 17018 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (51 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 35 per nat
Priser fra
€ 35 / nat
Priser fra € 33 per nat
ID: 17017 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (40 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 33 per nat
Priser fra
€ 33 / nat
Mere information
Betaling og betingelser

ANKOMST / AFGANG: Ankomst efter kl. 12 på ankomstdagen, afgang indtil kl. 10 på afrejsedagen. I tilfælde af skade / fremmedgørelse af ting og genstande i lejligheden bliver de opkrævet. Behandl lejlighedens ejendom / udstyr i stil med en god vært. Lejligheden er fuldt møbleret (bestik, tallerkener, linned, håndklæder). PRISER OG BETINGELSER: Indkvartering til et barn i sengen med forældre / værger (op til 3 år) - 5 eur / dag Ophold kortere end 4 nætter debiteres 30% mere. Kæledyr: 7 euro / dag. Registrering: 5 euro / person. Forskuddet er 50 euro. (på forhånd - til din bankkonto) Betaling ved ankomst. I perioden 1. oktober - 1. juni opkræves opvarmningen 5 euro / dag. VELKOMMEN!

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 4 km
  • Strand 4 km
  • Bycentrum 4 km
  • Dagligvarer 60 m
  • Restaurant 1.6 km
  • Læge 4 km
  • Apotek 4 km
  • Bank 4 km
  • Posthus 4 km
  • Tankstation 2 km
  • Busstation 4 km
  • Jernbanestation 45 km
  • Lufthavn 17 km
  • Lystbådehavn 19 km
  • Sportsaktiviteter 100 m
  • Diskotek 12 km
  • Kasino 35 km
  • Nationalpark 125 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Betonstrand
Ekstra tilbud

Brug af aircondition er inkluderet i prisen på lejligheden. Rengøring er inkluderet i lejligheden. I perioden 1. oktober - 1. juni opkræves opvarmningen 5 euro / dag. Gratis internetadgang. At bruge internettet på dit bærbar computer, mobiltelefon, iPhone, tablet for at bede om ankomstkode. Parkering er i gården foran lejligheden.

Danijel D. Annoncering idet 2012
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tysk
Italiensk
Slovensk
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Gabonjin
Gæstevurderinger
Fantastisk! 5/5
H
Fantastisk! 5/5
Honorata Orzesze,
Opholdt sig ind A2+2 , August 2018 | Indkvartering på øen Krk

Meget flot, ren lejlighed, masser af plads i den. Alt som beskrevet. Vi boede i stueetagen, hvor en overdækket terrasse var til rådighed, ved siden af ​​haven. Værter var meget venlige og hjælpsomme. Charmerende by. Tæt på mange smukke strande, men du skal have en bil. Jeg anbefaler.

Anmeldelsen er oversat fra polsk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieFamilier med børn
M
Fantastisk! 5/5
Mirela i Miro Zagreb,
Opholdt sig ind A2+2 , Juli 2017 | anbefaling

Fantastisk sted at bo med vidunderlig værter. Tak for alt

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Tak!

Hej. Mrs og g.Hahm, tak for de pæne ord. Vi håber at se dig igen i Gabonjin. Velkommen! Med venlig hilsen Familie Drpić

M
Fantastisk! 5/5
Mario Ljubljana,
Opholdt sig ind A2+2 , Juni 2015 | Fremragende lejlighed ejere

Alt super, meget prisværdigt. Lejligheden er ren, rummelige, har alt, du behøver, parkering. På 5 minutter i bil, du er på stranden i Malinska, eller gå i den modsatte retning til Shiloh eller Klimno (15 min). Meget venlige ejere, altid villige til at hjælpe. Tak Dropic familie for et behageligt ophold.

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnRomantikere
Kære Mario og Darya

Tak for dine varme ord og er meget ser frem til du bor hos os. Anbefaling til alle, store og kulturelle gæster, hvad du ønsker at være! Kom igen! Med venlig hilsen Familie Drpić

t
Fantastisk! 5/5
tom gdansk,
Opholdt sig ind A2+2 , August 2014 | Lejligheder Drpić - Super

Lejlighed fantastisk. Ren, hyggeligt. Ejerne meget rart, jeg har aldrig følt så godt, ligesom en familie Drpić. Jeg vil anbefale. Lad os gå tilbage her sikker;)

Anmeldelsen er oversat fra polsk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieNattelivTil dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnRomantikereBevægelseshæmmedde personerSightseeing
D
Fantastisk! 5/5
Darja Maribor,
Opholdt sig ind A2+2 , Juni 2014 | Danilo og Darja, Slovenien

Vi tilbragte en kort ferie og var meget glad. Ren lejlighed, meget rummelige med en dejlig terrasse, moderne køkken, kort sagt, alt hvad du behøver for en fantastisk ferie. Ejeren er meget nice og gæstfri. Priporočava såsom familier med ældre børn. Til en behagelig ferie absolut anbefales.

Anmeldelsen er oversat fra slovensk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnRomantikereBevægelseshæmmedde personer
Seneste annoncer
Sommerhus Serventic Brač Sumartin, Kroatiske øer
Ferielejligheder Morić Biograd na Moru, Zadar og dens omgivelser
Ferielejlighed Opatovina Topusko, Zagreb og det centrale Kroatien
Ferielejligheder Sanja Promajna, Split og dens omgivelser