Lejligheden "Heart of Malinska" er beliggende i centrum af Malinska. Det ligger 10 minutters gang fra centrum af Malinsko og 5 minutters gang til stranden og promenaden. Lejligheden består af en stue og et køkken, to soveværelser med tilhørende badeværelser og et separat toilet. Lejligheden har to terrasser, foran og bagved, og en sikret parkeringsplads. Lejligheden er udstyret med liggestole, grill, udendørs møbler, tre fjernsyn, gratis Wi-Fi, alarm, kaffemaskine, ovn, mikroovn, vaskemaskine og alle nødvendige apparater til et behageligt ophold. Lejligheden har aircondition og gulvvarme i tilfælde af ophold om vinteren.
Enhver anbefaling til en smuk lejlighed i smukke Malinska. Behagelig ferie i en pænt indrettet lejlighed med alt hvad du behøver ting for hele familien, både til børn og ældre. Meget rent og indrettet med stil og smag, hvilket gav os en idé til vores eget hjem. Børnene hyggede sig og håber at komme igen. Tak til ejeren for at give muligheden for en behagelig ferie.
Anbefalet for : Aktiv ferie, Natteliv, Til dem der leder efter en fredelig ferie, Ældre personer, Familier med børn, Romantikere, Sightseeing,Behagelig, ren lejlighed i topkvalitet, tæt på alt, en vidunderlig lang promenade og strande. Hvil for sjæl og krop.
Anbefalet for : Romantikere,Stedet er vidunderligt med et smukt hav. Huset er meget komfortabelt med alt, hvad man kunne have i et hus til en vidunderlig ferie som den tilbragte med min familie. En fem stjerne går til ejeren af huset, Karmen, som virkelig fik os til at føle, som om vi var hjemme. Jeg anbefaler det stærkt.
Anbefalet for : Aktiv ferie, Til dem der leder efter en fredelig ferie, Ældre personer, Familier med børn, Romantikere, Sightseeing,Kære Michele, tak for så søde kommentarer. Vi er glade for, at du følte dig hjemme, og jeg håber at se dig igen ved en anden lejlighed. Med venlig hilsen, Karmen
Vores gæster er glade for at vende tilbage og komme tilbage, fordi de er sikre på, at deres ferie vil blive brugt i komfort, naturens skønhed og fred og uforglemmelig udsigt.