Ferielejlighed Igor -
Kaštela - Split og dens omgivelser

priser fra € 50 per nat Rušinac 15, 21215 Kaštel Lukšić, Kaštela
Gæstevurdering Baseret på
2 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Lejlighed Igor er beliggende i stueetagen af et familiehus nær stranden og centrum af Kaštel Lukšić. Lejligheden har to soveværelser, et badeværelse og en rummelig stue med et fuldt udstyret køkken. Fra stuen er der udgang til terrassen foran huset. Gæsterne har adgang til en lille have og en bærbar havegrill. Kaštel Lukšić ligger mellem Trogir og Split. og er godt forbundet til begge byer med buslinjer. Det er kun ti minutters kørsel fra Split lufthavn. Lufthavnstransport er mulig efter forudgående aftale. Vi ser frem til dit besøg.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Last minute
Priser fra € 50 per nat
ID: 82567 A3+2 Ferielejlighed til tre personer med to ekstra senge (80 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Last minute
Priser fra € 50 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Ved reservation betales et depositum på cirka 20% af det samlede beløb. Det resterende beløb betales ved ankomst. Tjek ind fra kl. 15.00 (eller efter aftale, hvis tidligere indtjekning er muligt) Check ud kl. 10.00.

Turistskat er inkluderet i prisen. Dokumentation for reservationsbekræftelse ved reservation
Afbestillingspolitik

Ved annullering af en bekræftet reservation refunderes forudbetalingen, hvis reservationen annulleres mere end 20 dage fra ankomst. Ved andre aflysninger er en delvis tilbagebetaling af forudbetalingen mulig efter forudgående aftale.

Afstande
  • Hav 200 m
  • Strand 200 m
  • Bycentrum 400 m
  • Dagligvarer 200 m
  • Restaurant 500 m
  • Læge 2 km
  • Apotek 400 m
  • Bank 200 m
  • Posthus 300 m
  • Tankstation 2 km
  • Lufthavn 6 km
Strandtype/Kysttype
Småstenstrand
Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejlighed Igor annonce er blevet set
10400 gange siden 23.03.2025.
Andrea Matas
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tysk
Tjekkisk
Sovakisk
Mere om ejeren
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejlighed Igor
Gæstevurderinger
M
Fantastisk! 5/5
Michaela Litoměřice ,
Opholdt sig ind A3+2 , September 2026 | Fantastisk ophold

Vi elskede virkelig lejligheden og nød vores ophold. Et stort plus er den fantastiske beliggenhed - stranden ligger kun en kort gåtur væk, og der er også butikker og alt hvad du behøver under din ferie i nærheden. Selve lejligheden overraskede os meget positivt. Den er fuldt udstyret, ren, hyggelig, og vi manglede ikke noget under vores ophold. Det er tydeligt, at ejerne har tænkt på deres gæsters komfort og virkelig tager sig af deres indkvartering. Og ejeren fortjener den største ros. Hun var utrolig venlig, hjælpsom og imødekommende, altid klar til at give råd eller hjælpe. Takket være hendes tilgang følte vi os virkelig velkomne og hjemme. Vi kan anbefale indkvarteringen med god samvittighed. Tak for et dejligt ophold!

Anmeldelsen er oversat fra tjekkisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieNattelivTil dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnRomantikere
S
Fantastisk! 5/5
Sylvie Treviso ,
Opholdt sig ind A3+2 , Juni 2026 | Super

Smuk, fuldt udstyret lejlighed. Komfortabel plads til 4, rummelig opholdsstue. Parkering foran huset. Tæt på havet, 5 minutters gang. Venlig og hjælpsom vært. Anbefales!!!

Anmeldelsen er oversat fra italiensk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnRomantikere
Seneste annoncer
Ferielejlighed Rosenberger Murter, Kroatiske øer
Ferielejligheder Modra Kuca Pag Mandre, Kroatiske øer
Villa Valkane Seaside Studios Pula, Istrien
Ferielejlighed Natasa Rogoznica, Šibenik og dens omgivelser