Ferielejligheder Petrica -
Krk Jurandvor - Kroatiske øer

priser fra € 50 per nat Jurandvor 2A, Krk Jurandvor

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Lejlighederne er beliggende i den rolige landsby Jurandvor nær Baška, kun 20 minutters gang fra centrum af Baška eller stranden. Huset har 3 lejligheder, der er udstyret med køkken, badeværelse, aircondition og gratis internet (Wi-Fi), men som ikke har tv. Af de 3 lejligheder har 2 balkon mens 1 ikke har. Gæsterne har adgang til en gratis parkeringsplads foran huset samt yderligere privat parkering i Baška nær stranden. Lejlighedshuset ligger 1.500 m fra havet og 1.500 m fra centrum af Baška, som bugner af forskellige butikker, restauranter og lokale attraktioner. Kæledyr er ikke tilladt.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 50 per nat
ID: 82510 A2 Ferielejlighed til to personer (35 m2)
InternetMikrobølgeovnKøleskabBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 50 per nat
Priser fra € 53 per nat
ID: 82512 A2 Ferielejlighed til to personer (30 m2)
InternetMikrobølgeovnKøleskabBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 53 per nat
Priser fra € 70 per nat
ID: 82511 A4 Ferielejligher til fire personer (60 m2)
InternetMikrobølgeovnKøleskabBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 70 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Bemærk venligst at reservationen er gældende for perioden 01.03.-13.06. muligt at lave for minimum 4 nætter, i perioden 14.06.-05.09. minimum 6 nætter, og i perioden 06.09.-06.10. minimum 4 nætter. Priserne vil blive vist, når du indtaster den ønskede opholdsdato og antal personer. Du kan se priser efter sæson under €-prislisten (til højre under billederne af den ønskede boligenhed). Ekstra omkostninger: tilmelding (5 EUR/person/en gang). Kæledyr er ikke tilladt. For en fast reservation er det nødvendigt at betale en forudbetaling (via bank) på 30% af lejlighedens samlede pris. Det resterende beløb for overnatning og tilmelding betales ved ankomst. Indtjekning til lejligheden er mulig efter kl. 14.00, check-out er indtil kl. 10.00.

Turistskat er inkluderet i prisen. Dokumentation for reservationsbekræftelse ved reservation
Afbestillingspolitik

Ved en reservationsaflysning tilbageholdes forudbetalingen som et afbestillingsgebyr.

Afstande
  • Hav 1.5 km
  • Strand 1.5 km
  • Bycentrum 1.5 km
  • Dagligvarer 500 m
Strandtype/Kysttype
Småstenstrand
Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Petrica annonce er blevet set
1081 gange siden 18.03.2025.
Dragan Brnić Annoncering idet 2020
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tysk
Italiensk
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Ferielejligheder Mara Krk Punat, Kroatiske øer
Ferielejligheder Villa Ankora Duće, Split og dens omgivelser
Ferielejlighed Kix Rab Banjol , Kroatiske øer
Villa Ana Prizna, Kvarner