Lejlighedsbeskrivelse: - lejlighedsareal 38 m2 + terrasse 20m2 - værelse med dobbeltseng - værelse med enkeltseng - køkken og stue (induktion med 4 kogeplader, køleskab, opvaskemaskine) - badeværelse med bruser - TV - internet - aircondition - service til tilberedning og servering af mad og drikkevarer - bestik i passende mængder - sengelinned og håndklæder på badeværelset inkluderet - afstand til havet 15m.
Læs mere IndkvarteringsenhederAnkomsttid fra kl. 12.00. Afrejsetid senest kl. 10.00. Ved reservation betales et forudbetaling på 2 nætter, og resten ved ankomst til Jadrija.
Turistskat er inkluderet i prisen.Fra gæstfrihed og fremefter: professionalisme, aktualitet, husholdning forhold til at give dem alle oplysninger om alt, hvad der interesserer dig, lejligheden meget flot udnyttelse af rummet, stor balkon, smukke terrasse, hav lige uden for døren roligt kvarter, blot en stor ferie for elskere af folkemasserne i tæt på vand 5 km og Sibenik sted omkring 6 km, og kan være, og både i Sibenik for £ 20, prisen er overkommelig, min familie og jeg bor i en lejlighed mime for tredje år i træk, og vi håber mange flere ferie i en lejlighed i nærheden, hvor Juras Vi har en lille pige på 6 år, hvilket også er skuffet over ferie i Jadrija. Alle anbefalinger !!!!!