Ferielejlighed Lovor -
Dramalj - Kvarner

priser fra € 40 per nat Vukovarska 130, Dramalj

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Lejlighed Lovor ligger i en rolig del af Dramalj, 450 meter (ca. 10-15 minutters gang ned ad bakke) fra havet og strandene og 1,5 km (ca. 20 minutters gang) fra Thalassotherapie Crikvenica. Der er parkering i bygningens gårdhave (1 parkeringsplads). Dramalj er et turiststed forbundet med Crikvenica via en strandpromenade og strækker sig til Kačjak-halvøen. Feriestedet har flere velholdte strande med forskellige faciliteter, hvoraf nogle har vundet priser for de bedst vedligeholdte strande. Lejlighed Lovor ligger i stueetagen af en beboelsesejendom og har et areal på 31 m2 med terrasse. Lejligheden har et soveværelse med en dobbeltseng 160x200, et køkken (i køkkenet er der køleskab med fryser, elektrisk komfur, elkedel, filterkaffemaskine og alt nødvendigt køkkenudstyr) med stue (sofa - ekstra seng 110x200, TV), badeværelse med bruser og selvfølgelig en terrasse. Lejligheden har aircondition og gratis internetadgang (Wi-Fi).

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 40 per nat
ID: 84224 A2+1 Ferielejlighed til to personer med ekstra seng (31 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 40 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Op til tre nætter er prisen 30% dyrere; Ekstra person betaler 5 €. Afrejsetidspunkt: 10:00. Ankomsttidspunkt: 14:00. Forudbetaling er 30% af den samlede pris. Lejligheden har én parkeringsplads. Det er forbudt: at medbringe personer, der ikke er brugere af boligen, at lave støj mellem 22:07 og 07:00 og at medbringe kæledyr.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afbestillingspolitik

Der betales et forudbetaling på 30% af det samlede beløb. Ved afbestilling 30 dage før ankomst returneres forudbetalingen. Ved afbestilling mellem 0-29 dage returneres forudbetalingen kun, hvis den samme aftale genoptages.

Afstande
  • Bycentrum 500 m
  • Dagligvarer 400 m
  • Restaurant 500 m
  • Læge 3 km
  • Apotek 600 m
  • Bank 400 m
  • Posthus 1.5 km
  • Tankstation 2 km
  • Busstation 600 m
  • Jernbanestation 30 km
  • Lufthavn 10 m
  • Lystbådehavn 3 km
  • Sportsaktiviteter 1 km
  • Kasino 3 km
  • Nationalpark 75 km
Strandtype/Kysttype
Småstenstrand
Betonstrand
Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejlighed Lovor annonce er blevet set
2212 gange siden 12.08.2025.
Ljerka Brdar
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Mere om ejeren
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejlighed Lovor
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Mobilhome Val Sveti Petar na Moru, Zadar og dens omgivelser
Ferielejligheder Villa LaMag Nin, Zadar og dens omgivelser
Ferielejligheder Monika Nin, Zadar og dens omgivelser
Ferielejligheder Adrijana Krk, Kroatiske øer