Ferielejligheder Vid -
Drage - Zadar og dens omgivelser

priser fra € 60 per nat Zadarska 51, Drage
Gæstevurdering Baseret på
2 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Detaljeret beskrivelse

Lejlighederne er beliggende i den rolige udkant af landsbyen 60 meter fra stranden. Hver lejlighed har en terrasse med fantastisk havudsigt og en separat indgang. Lejlighederne er fuldt udstyret til en komfortabel og problemfri ophold. Langs stranden strækker en granskov, der giver ideelle skygge til varme sommerdage. Med en stenet strand er der en stenstrand, som er egnet til børn. Langs stranden lyser promenade 1, 5 km. I nærheden er byerne Zadar og Sibenik med mange kulturelle og historiske seværdigheder, og for gæster på udkig efter natteliv anbefaler vi at gå i Calpe. Inden for 50 km er der tre nationalparker Kornati, Krka og Paklenica, og 2 km væk naturparken Vrana Lake (ornitologisk reserve) - som er rig på fisk. Kort sagt, det perfekte sted for en rolig og behagelig ferie og flygte fra hverdagens stress.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 90 per nat
ID: 3692 A4+1 Ferielejligher til fire personer med ekstra seng (56 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 90 per nat
Priser fra € 60 per nat
ID: 3694 A2+1 Ferielejlighed til to personer med ekstra seng (30 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 60 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

xxxxx

Turistskat er inkluderet i prisen. Dokumentation for reservationsbekræftelse ved reservation
Afstande
  • Hav 60 m
  • Strand 60 m
  • Bycentrum 40 m
  • Dagligvarer 500 m
  • Restaurant 500 m
  • Læge 9 km
  • Apotek 3 km
  • Bank 3 km
  • Posthus 3 km
  • Tankstation 2 km
  • Busstation 7 km
  • Jernbanestation 24 km
  • Lufthavn 35 km
  • Lystbådehavn 100 m
  • Sportsaktiviteter 500 m
  • Diskotek 2 km
  • Kasino 13 km
  • Nationalpark 25 km
Strandtype/Kysttype
Småstenstrand
Betonstrand
Klippestrand
Ekstra tilbud

Vi vil give gratis privat parkering. Gratis Wi - Fi. Du kan grille og ved gæster og værter kan forberede en grill. I nærheden er der en mulighed for at leje en båd eller cykel, og hvis du har din egen båd, vil vi hjælpe med at lease forhold.

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Vid annonce er blevet set
131923 gange siden 04.08.2009.
Dubravko Bruić
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tjekkisk
Sovakisk
Slovensk
Mere om ejeren
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Vid
Gæstevurderinger
d
Fantastisk! 5/5
doktor Kranj,
Opholdt sig ind A4+1 , August 2015 | Absolutte top

Først en tak for indbydende værter. Bedste værter og en mand, du ville ikke i stand til at forestille sig (Imødekommende, konkrethed) Vi var meget tilfredse, lejlighed var meget pænt dekoreret, ren har en dejlig terrasse med en smuk udsigt over havet. Strandene er 50 meter væk, ren og smagfuldt indrettede. På stranden kan man nyde solen og skyggen, mens du kan nyde de 2 barer eller restauranter. Jeg anbefaler det til alle, især dem der kan lide at tilbringe deres ferie fredeligt! lp Blaz

Anmeldelsen er oversat fra slovensk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnRomantikerePersoner med kæledyrSightseeing
svar

Tak for din kommentar. Jeg er meget glad for, at du har brugt en behagelig ferie med os. Jeg håber at se dig næste sommer. Lp, Dubravko

M
Meget godt 4/5
Mgn Brussels,
Opholdt sig ind Ferielejligheder Vid , August 2012 | Belgien

Jeg værdsatte virkelig vores ophold her af forskellige årsager: Dejlig indbydende, ren lejlighed, velholdt, tæt på stranden, solrige dage, gode restauranter i nærheden, nice terrasse, tæt på stranden. Alt var virkelig god, og jeg vil anbefale det til folk, der søger en rolig, dejlig ferie ophold.

Anmeldelsen er oversat fra engelsk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerTurister uden bilRomantikerePersoner med kæledyr
Seneste annoncer
Ferielejligheder Fancy Dream Korčula Brna, Kroatiske øer
Ferielejligheder Kristi Sabunike, Zadar og dens omgivelser
Ferielejlighed Jozic Baška Voda, Split og dens omgivelser
Ferielejligheder Villa Gradina Baška Voda, Split og dens omgivelser