Ups, ser ud til at denne ejendom ikke længere er tilgængelig Bliv ikke panik, vi har fået dig dækket med et godt tilbud om lignende indkvartering i Čiovo Okrug Gornji og Kroatiske øer!

Ferielejlighed Summer Memories -
Čiovo Okrug Gornji - Kroatiske øer

priser fra € 70 per nat
Gæstevurdering Baseret på
1 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Lejlighed Summer Memories er en rummelig og moderne lejlighed på 2. sal i en bygning med havudsigt, 15 minutters kørsel fra den internationale lufthavn. Lejligheden ligger i nærheden af smukke stenstrande, der strækker sig helt til Trogirs gamle bydel. Den nærmeste strand ligger 4 minutters gang derfra. Lejligheden har en balkon, hvor du kan nyde din morgenkaffe og havudsigten. Den har 2 soveværelser, hvoraf det ene har mulighed for at kombinere 2 senge til en dobbeltseng. Der er 2 klimaanlæg i lejligheden. Du har sikret parkering til dit køretøj foran bygningen. I nærheden er: et supermarked, caféer og restauranter på stranden.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 70 per nat
ID: 80840 A4 Ferielejligher til fire personer (62 m2)
InternetAirconditionTVHavudsigtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 70 per nat
Priser fra
€ 70 / nat
Mere information
Betaling og betingelser

For at sikre din reservation skal du betale 20% af den fulde pris på forhånd som depositum direkte til ejeren af ferieboligen og de resterende 80% ved ankomst til lejligheden. På opholdets sidste dag skal gæsten forlade indkvarteringen senest kl. 10:00 for at sikre, at den næste gæst kan tage imod den fra kl. 15:00.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afbestillingspolitik

Vi refunderer hele forudbetalingen 15 dage før den aftalte ankomstdato.

Afstande
  • Hav 200 m
  • Strand 200 m
  • Bycentrum 400 m
  • Dagligvarer 300 m
  • Restaurant 200 m
  • Læge 400 m
  • Apotek 400 m
  • Bank 200 m
  • Posthus 4 km
  • Tankstation 4 km
  • Busstation 400 m
  • Jernbanestation 15 km
  • Lufthavn 7 km
  • Lystbådehavn 300 m
  • Sportsaktiviteter 500 m
  • Diskotek 4 km
  • Kasino 4 km
Strandtype/Kysttype
Småstenstrand
Ekstra tilbud

På den nærliggende strand kan du leje en båd, scooter, vandcykel, liggestole og parasoller eller tage på organiserede ture til nærliggende øer. Der er også en bådlinje, der sejler til Trogir hver dag hvert 20. minut.

Ivona Alfirević Annoncering idet 2024
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Interessepunkter i nærheden Ferielejlighed Summer Memories
Gæstevurderinger
Fantastisk! 5/5
J
Fantastisk! 5/5
Joanna Lubin,
Opholdt sig ind A4 , September 2024 | Helligdage 2024

Fantastisk lejlighed. Søde og meget hjælpsomme ejere. Ny lejlighed udstyret med alt hvad du kan ønske dig. Tæt på den tomme (september) strand. Jeg anbefaler det på det varmeste!!

Anmeldelsen er oversat fra polsk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børn
Seneste annoncer
Ferielejlighed Rosenberger Murter, Kroatiske øer
Ferielejligheder Modra Kuca Pag Mandre, Kroatiske øer
Villa Valkane Seaside Studios Pula, Istrien
Ferielejlighed Natasa Rogoznica, Šibenik og dens omgivelser