Ferielejligheder Grgic -
Krk Baška - Kroatiske øer

priser fra € 60 per nat Primorska 4, Krk Baška

Detaljeret beskrivelse

Vores 4-stjernede lejligheder er beliggende i 2. række i Zarok-området, beliggende i en rolig beliggenhed og med udsigt over havet. Vela Beach ligger kun få skridt væk (50m); Butikken og bageriet ligger lige bag om hjørnet; Promenade / centrum med restauranter, barer, caféer, apotek, supermarkeder mv er inden for gåafstand. Hver af vores 3 lejligheder A2 2 (51 eller 60m2) består af et soveværelse med en dobbeltseng, en gang, et badeværelse med toilet og et brusebad, en stue med køkken, spiseplads og stor sovesofa (til 2 personer) og en stor terrasse med havemøbler. Alt tilbehør er gratis for dig: trådløst internet, parkering, pengeskab, hårtørrer, kaffemaskine, satellit-tv, aircondition / varme og meget mere. Lejlighederne 2 og 3 har desuden hver en privat have med fignttræer. Lejlighed 3 deluxe har også udvidet til en vinterhave med spiseplads og tilbyder desuden opvarmning på marmorpanel, vaskemaskine og privat grill.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 60 per nat
ID: 62036 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (51 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 60 per nat
Priser fra € 60 per nat
ID: 62037 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (51 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 60 per nat
Priser fra € 60 per nat
ID: 62038 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (60 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 60 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Check-in: 14 timer (i højsæsonen: kun på lørdage) Check-out: 10 timer (i højsæsonen: kun på lørdage) Forskud: 100 € / uge

Turistskat er ikke inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 50 m
  • Strand 50 m
  • Bycentrum 1 km
  • Dagligvarer 60 m
  • Restaurant 40 m
  • Læge 800 m
  • Apotek 1.4 km
  • Bank 40 m
  • Posthus 1.4 km
  • Lufthavn 45 km
  • Lystbådehavn 2 km
  • Sportsaktiviteter 500 m
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Klippestrand
Ekstra tilbud

I hver af lejlighederne finder du selvfølgelig håndklæder, sengelinned, tørretumbler, køkkenredskaber (herunder kaffemaskine, køleskab osv.) Og meget mere. WiFi, aircondition og parkering er gratis.

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Grgic annonce er blevet set
68195 gange siden 18.03.2019.
Zdravko Grgic Annoncering idet 2019
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tysk
Mere om ejeren
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Grgic
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Ferielejligheder Fancy Dream Korčula Brna, Kroatiske øer
Ferielejlighed Tamara Pašman Dobropoljana, Kroatiske øer
Ferielejlighed Mirjana Zadar, Zadar og dens omgivelser
Ferielejlighed Luci Kaštela, Split og dens omgivelser